داماد رزماه: ما دعا میکردیم همسر نجیب خانواده ما را قبول کند

توریست مالزی- آشپز مشهور، داتوک فضلی یعقوب گفت، او همیشه دعا میکرده مادر زنش داتین سری رزماه منصور، او و همسرش داتین آذرن ثریا عبدل العزیز را به عنوان...
توریست مالزی- آشپز مشهور، داتوک فضلی یعقوب گفت، او همیشه دعا میکرده مادر زنش داتین سری رزماه منصور، او و همسرش داتین آذرن ثریا عبدل العزیز را به عنوان اعضای خانواده بپذیرد.

فضلی گفت، او و همسرش آذرن که از طرف مادرش رزماه طرد شده است، هیچ گاه احساس بدی نسبت به مادر زنش نداشته اند و همیشه او را به عنوان مادر بیولوژیکی خود میدانستند.

او گفت، من و همسرم هرگز نفرتی نگه نداشتیم و به عنوان دختر و داماد، رزماه هنور مادر بیولوژیکی همسرم و مادر زن من است. در طول ۱۱ سال ازدواج، ما همیشه برای رزماه دعا کردیم تا قلبش را به روی خانواده ما باز کند.

فضلی و آذرن در سال ۲۰۰۷ ازدواج کردند اما ظاهرا ازدواج آنها با مخالفت رزماه همسر نجیب تون رزاک و مادر آذرن مواجه شده است. آذرن دختر رزماه از ازدواج قبلیش با عبد العزیز نونگ چیک است. قبل از اینکه با نخست وزیر سابق مالزی، نجیب تون رزاک ازدواج کند.

فضلی ۴۰ ساله گفت، افشاگری اخیر او و همسرش در اینستاگرام درباره ناراحتی که رزماه عامل آن بوده، برای این بوده که داستان واقعی زندگی خانوادگیشان را به اشتراک بگذارند تا به آخرین وصیت پدرش داتوک یعقوب محمد عمل کند.

من قصد ندارم هیچ حزبی را رسوا کنم. بلکه وظیفه من است که حقیقت را به اشتراک بگذارم. در وصیت پدر فقیدم، او از من خواسته تا حقیقت درباره خودم، همسرم و پدرم را در زمان مناسب بازگو کنم. من فکر میکنم اکنون زمان مناسبی برای بازگو کردن داستان خانواده ام بود.

منبع: استار

 

 

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!