دانشجویان خارجی که در مالزی تحصیل می کنند می توانند برگردند

توریست مالزی – دانشجویان خارجی که در مؤسسات آموزش عالی دولتی و خصوصی و همچنین دانش آموزانی که در مدارس بین المللی تحصیل می کنند می توانند برای از...
توریست مالزی – دانشجویان خارجی که در مؤسسات آموزش عالی دولتی و خصوصی و همچنین دانش آموزانی که در مدارس بین المللی تحصیل می کنند می توانند برای از سرگیری تحصیلات خود به مالزی بازگردند.

به گزارش استار مالزی، وزیر دفاع گفت: این دانشجویان نیازی به مراجعه به اداره مهاجرت ندارند بلکه باید در وزارت آموزش و پرورش یا وزارت آموزش عالی ثبت نام کنند. آنها نیاز به ثبت نام دارند زیرا اداره مهاجرت به لیستی که وزارتخانه های آموزش و پرورش و آموزش عالی برای ارجاع در فرودگاه ها ارائه می دهند، نیاز دارند.

اسماعیل صبری افزود: دانشجویان باید در کشور مبداء خود یا به محض ورود به مالزی، تست کووید – ۱۹ را انجام دهند. دانشجویانی که از کشورهای منطقه سبز وارد می شوند نیازی به قرنطینه ندارند در حالی که افراد مناطق قرمز باید فرایند قرنطینه ۱۴ روزه را طی کنند. این دانشجویان همچنین باید برنامه MySejahtera را برای اهداف نظارت بارگیری کنند.

وی گفت که دانشجویان مالزیایی که باید تحصیلات خود را در خارج از کشور ادامه دهند یا در آنجا امتحان دهند نیز می توانند این کار را بدون ثبت در اداره مهاجرت انجام دهند. با این وجود، دانشجویان ما باید نامه هایی تهیه کنند تا ثابت کنند که برای ادامه تحصیل باید به خارج از کشور بروند. مالزیایی که به دلیل شرایط اضطراری یا به دلایل پزشکی و یا اهداف خاص دیگر باید به خارج از کشور سفر کنند نیز می توانند این کار را بدون تأیید اداره مهاجرت انجام دهند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده + هجده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!