دانشگاه‌های «فردوسی مشهد» و «کلرمونت فرانسه»دوره‌های مشترک برگزار می‌کنند

توریست مالزی- تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه کلرمونت کشور فرانسه در راستای برگزاری دوره‌های مشترک میان دو دانشگاه به امضاء رسید. نماینده دانشگاه کلرمونت کشور فرانسه در مراسم...
توریست مالزی- تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه کلرمونت کشور فرانسه در راستای برگزاری دوره‌های مشترک میان دو دانشگاه به امضاء رسید. نماینده دانشگاه کلرمونت کشور فرانسه در مراسم این امضای تفاهم‌نامه که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، با ابراز خرسندی از فراهم آمدن شرایط برای امضای قرارداد اجرائی اظهار کرد: اقدامات اجرایی برای تحقق مفاد این قرارداد صورت گیرد.

بر اساس مفاد این قرارداد همکاری، تدریس به زبان انگلیسی است لذا متقاضیان پس از مصاحبه علمی و تعیین سطح دانش انگلیسی می‌توانند از سپتامبر ۲۰۱۸  تحصیل خود را آغازکنند. طول دوره حدود ۱۰ ماه بوده و محل برگزاری کلاس‌ها در دانشگاه فردوسی مشهد خواهد بود که ۵۰درصد مطالب به‌صورت کلاس حضوری توسط اساتید دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد ارائه خواهد شد و ۵۰درصد مطالب دیگر نیز توسط اساتید دانشگاه کلرمونت فرانسه بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، برای فارع التحصیلان این دوره توسط دانشگاه کلرمونت فرانسه گواهی بین المللی صادر خواهد شد و این مدرک برای ادامه تحصیل در زمینه های تجارت بین الملل در سراسر دنیا قابل قبول می باشد.

منبع: ایسنا

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 − 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!