درگذشت دانش آموز در روز اول مدرسه

توریست مالزی – دانش آموز فرم سه مدرسه در بندر تون رزاک لحظاتی قبل از شروع روز اول مدرسه درگذشت. به گزارش نیو استریت تایمز، در این حادثه، قربانی...
توریست مالزی – دانش آموز فرم سه مدرسه در بندر تون رزاک لحظاتی قبل از شروع روز اول مدرسه درگذشت.

به گزارش نیو استریت تایمز، در این حادثه، قربانی در حال گوش دادن به یک جلسه توجیهی توسط یک معلم در مورد روش های استاندارد عملکرد (SOPs) برای مدارس بود، که ناگهان هوشیاری خود را از دست می دهد.

مادر ۵۱ ساله این دانش آموز گفت: آخرین بار در ساعت ۷ صبح قبل از رفتن به مدرسه با فرزندم صحبت کردم. فرزند من با چند تن از دوستانش به مدرسه می رفت زیرا مدرسه چندان دور از خانه ما نبود. حدود ساعت ۷.۵۰ صبح، یک معلم از مدرسه تماس گرفت و به من گفت که حال فرزند من خوب نیست. من بلافاصله دویدم. وی با آمبولانس به بیمارستان (HUKM) منتقل شد و مدتی پس از رسیدن به بیمارستان درگذشت. او کوچکترین فرند من بود و چهار خواهر و برادر دارد. که هیچ کدام هیچ گونه مشکلی از نظر سلامتی ندارند. فرزند من هیچ مشکلی اساسی در زمینه سلامتی نداشته و از سلامتی خوبی برخوردار بود. من واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاده و منتظر نتیجه کالبدشکافی هستم.

گفته شد که خانواده این دانش آموز قبل از مرگ منتظر نتایج آزمایش کووید – ۱۹ بودند. در همین حال، محمد کمیس، معاون کمیسر پلیس چراس این واقعه را تأیید کرد.

وی گفت: ما منتظر نتیجه کالبدشکافی توسط HUKM هستیم تا علت مرگ را قبل از اقدام بیشتر مشخص کنیم.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 + 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!