دختر مهاجر مالزیایی در آمریکا به ضرب گلوله کشته شد

توریست مالزی – کارمن لی دختر یک خانواده مهاجر مالزیایی هنگام رانندگی در خارج از آتلانتای جورجیا، به ضرب گلوله کشته شد. به گزارش استار، لی در تاریخ ۲۹...
توریست مالزی – کارمن لی دختر یک خانواده مهاجر مالزیایی هنگام رانندگی در خارج از آتلانتای جورجیا، به ضرب گلوله کشته شد.

به گزارش استار، لی در تاریخ ۲۹ مه در حال بازگشت از خانه یکی از دوستانش بود که کشته شد، وی فقط چند روز به تولد ۲۵ سالگی اش فاصله داشت. لی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه جورجیا در سال ۲۰۱۸ با مدرک مالی، به عنوان تحلیلگر سبد مالی کار می کرد. او بزرگترین فرزند از سه خواهر و برادر، بود که پس از انتقال والدینش به ایالات متحده متولد شد. وی در ساعت ۹.۳۰ شب توسط یک پلیس گشتی در ماشین خود یافت شد.

در سال ۲۰۲۱ تاکنون حداقل ۳۰ مورد تیراندازی در جاده های مترو آتلانتا و شهرستانهای اطراف انجام شده است. در این تیراندازی ها، ده نفر از جمله لی پس از اصابت گلوله هنگام رانندگی یا سوار شدن در اتومبیل، جان خود را از دست داده اند. پلیس گفت بسیاری از پرونده ها به درگیری جاده ای منتسب شده و اکثر تیراندازی های جاده همچنان حل نشده است.

دوست پسر لی، گفت که لی از خبر افزایش جنایت و خشونت با اسلحه در جاده آتلانتا ترسیده بود و اخیراً با خود اسپری فلفل حمل می کرد. هویت تیرانداز هنوز مشخص نیست.
پاسخی ارسال کنید

*

*

8 + 19 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!