درخشش ستاره ایرانی در لیگ مالزی

توریست مالزی – میلاد زنیدپور هافبک چپ پای فوتبال ایران این روزها در لیگ مالزی توپ می‌زند و با گل زنی برای تیمش این تیم را به صدر جدول...
توریست مالزی – میلاد زنیدپور هافبک چپ پای فوتبال ایران این روزها در لیگ مالزی توپ می‌زند و با گل زنی برای تیمش این تیم را به صدر جدول گروه خود رساند. میلاد توانسته علاوه بر ۱۱ گلی که زده ۸ پاس گل هم به همبازیانش در این تیم بدهد.
به گزارش سلام نو، میلاد زنیدپور هافبک چپ پای فوتبال ایران که مدتی است در فوتبال شرق آسیا حضور دارد در این فصل با تیم اف سی یو کی ام در رقابت های لیگ مالزی توپ می زند. زنیدپور در آخرین بازی تیمش در رقابت های چلنج کاپ مالزی یک گل برای تیمش به ثمر رساند و در پیروزی سه برصفر تیمش نقش مهمی ایفا کرد. یوکی ام با این برد به صدرجدول گروه B رقابت های چلنج کاپ رسید.
هافبک تکنیکی و چپ پای ایرانی تیم یو کی ام در این فصل آمار بسیار خوبی از خودش به جا گذاشته و توانسته علاوه بر ۱۱ گلی که زده ۸ پاس گل هم به همبازیانش بدهد.
میلاد زنیدپور سابقه بازی در تیم های فولادخوزستان، استیل آذین، سایپا، سپاهان و داماش را دارد. او در لیگ هفدهم و در نیم فصل دوم در تیم گسترش فولاد تبریز بازی کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!