دروغ ۲۹ ساله معلم فاش شد

توریست مالزی – او به مدت ۲۹ سال در یک مدرسه متوسطه کار کرد، ابتدا به عنوان معلم جایگزین و سپس به عنوان یک کارمند کامل. به گزارش استار،...
توریست مالزی – او به مدت ۲۹ سال در یک مدرسه متوسطه کار کرد، ابتدا به عنوان معلم جایگزین و سپس به عنوان یک کارمند کامل.

به گزارش استار، اما هیچ کس در SMK Kemabong راز او را نمی دانست: ریدال عبدالقدیر، ۵۴ ساله، شهروند نیست و شناسنامه ای که او برای به دست آوردن این شغل استفاده کرده بود، جعلی بود. او به دلیل استفاده از سند جعلی از سوی دادگاه به ۱۰ ماه حبس و ۶۰۰۰ رینگیت جریمه نقدی محکوم شد. رایدال، که گفته می شود در صباح متولد شده است، متهم به استفاده از کارت شناسایی جعلی برای درخواست شد. شغل معلمی در سال ۱۹۹۴.

با توجه به واقعیت پرونده، ریدال دارای شناسنامه موقت صادره از سازمان ثبت احوال کشور (NRD) است که وضعیت وی را به عنوان اقامت موقت نشان می دهد. او بعداً یک کارت شناسایی جعلی به دست آورد که در آن نوشته شده بود شهروند مالزیایی است. پس از دریافت شکایت در مورد این موضوع، افسران NRD اسناد او را بازرسی کردند. در جریان دادرسی، محد ناصر محد نادذری افسر تعقیب قضایی NRD خواستار صدور حکم بازدارنده بر اساس مصالح عمومی و عدالت اجتماعی شد.

او تاکید کرد که داشتن مدرک هویتی جعلی غیراخلاقی و غیرمسئولانه است. با این حال، وکیل وی به دنبال اغماض برای موکلش بود. وی خاطرنشان کرد که در طول ۲۹ سال تدریس در مدرسه، رایدال سابقه ای تمیز داشته و به طور مداوم رفتار خوبی از خود نشان داده بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج − یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!