دریافت جایزه نخبه اقتصادی جهان اسلام توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مالزی

توریست مالزی – نهمین کنفرانس تجارت سرمایه گذاری جهان اسلام، در حالی از سوی سازمان همکاری های اسلامی در شهر کوآلالامپور، برگزار شد که در فهرست چهره ها و...
توریست مالزی – نهمین کنفرانس تجارت سرمایه گذاری جهان اسلام، در حالی از سوی سازمان همکاری های اسلامی در شهر کوآلالامپور، برگزار شد که در فهرست چهره ها و مجموعه های معرفی شده به عنوان نخبگان جهان اسلام، یک نام از ایران دیده می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، این کنفرانس با حضور وزیر تجارت داخلی و امور مصرف کنندگان کشور مالزی، محمد راجا طلیب فرزند داتو راجا عبدالله، بنیانگذار و مؤسس این رویداد، به عنوان رییس این کنفرانس، مرضیه افخم سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور مالزی، سرمایه‌گذاران، مشارکت کنندگان نمایشگاه تجارت سرمایه گذاری جهان اسلام، تجار، بازرگانان و نمایندگان بخش خصوصی، آغاز به کار کرد.

در افتتاحیه این کنفرانس، به رسم هر ساله این رویداد، تعدادی چهره تأثیرگذار و یا سازمان پیشرو و برتر جهان اسلام که در سال های اخیر در زمینه های مختلف، فعالیت های شاخص و اثربخشی در جهان داشته اند، به عنوان نخبگان جهان اسلام معرفی شده و جایزه The jewels Muslim World Award 2019 را از دست وزیر تجارت داخلی و امور مصرف کنندگان مالزی دریافت کردند.

در نهمین دوره این رویداد، ۶ چهره حائز دریافت این جایزه شدند.  بانک قرض الحسنه مهر ایران به دلیل فعالیت های شایان توجه اقتصادی، اجتماعی، اثرگذاری در رونق تولید و صنعت، اشتغالزایی و ترویج بانکداری اسلامی، حائز دریافت این عنوان شده و این جایزه به دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل و نایب رییس هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، به نمایندگی از این مجموعه، اهدا شد.

دیگر چهره هایی که به عنوان نخبه جهان اسلام و از سوی برگزارکنندگان این رویداد، معرفی شدند، “حسن الحزینه” دبیر کل مرکز اسلامی توسعه تجارت از کشور مراکش، “ذوالفقار قدیالی” از امارات متحده عربی به دلیل سال ها تلاش در پروژه های موفق تجاری، سرمایه گذاری در آسیا، خاورمیانه، شمال آفریقا و فعالیت در حوزه بیمارستان سازی، معدن، فناوری های نوین، کارآفرینی اجتماعی و همکاری با سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد، “حسنی صالح” از کشور مالزی به دلیل بیش از ۲۸ سال سابقه فعالیت در تبادلات اقتصادی و حوزه سرمایه گذاری که در سال ۲۰۱۷ نیز منجر به دریافت جایزه مؤسسه تعالی و توسعه رهبری سازمانی برای او شد، “عبدالعزیز برقاوت” از کشور الجزیره به عنوان چهره شناخته شده جهانی در حوزه آموزش و مشاوره آموزشی بسیاری از دانشگاه های معتبر در کشورهای اسلامی و همچنین نویسنده مطرح بسیاری از مقالات و … و “مهدی بدر الزمان” از کشور مالزی به عنوان مدیرعامل و مؤسس گروه های مالی اعتباری و شبکه مشاوره ای کسب و کار، هستند.

“محمد راجا طلیب” گفت: ما به خاطر تغییرات و تحولات اثرگذار ایجاد شده در دولت در بخش اقتصاد ملی که اقتصاد مالزی را به یکی ازاقتصادهای توسعه یافته در جهان تبدیل می کند، هیجان زده شده ایم.

وی با بیان اینکه کشور مالزی برای نهمین بار میزبان رویداد مهمی برای رشد و تقویت ارتباطات اقتصادی کشورهای جهان اسلام و ملت این کشورها با یکدیگر است، اظهار داشت: ما ظرفیت های اقتصادی بازار کشورهای جهان اسلام را درک کرده ایم. درحال حاضر این بازار به عنوان یک بازار هدف جدید بین المللی برای اقتصاد و بازرگانی در جهان با جمعیت بیش از ۱.۸ میلیارد پدیدار شده که بازاری عظیم برای تجارت و سرمایه گذاری است. فرصت های بسیاری برای ایجاد شبکه های ارتباطی و تجارت های متقابل وجود دارد که این رویدادها می تواند به توسعه این ارتباطات کمک کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!