در خانه بمانید مگر اینکه واقعاً به بیرون رفتن نیاز داشته باشید

توریست مالزی – بهانه های کوچک را متوقف کنید و در حین مقررات منع آمد و شد (MCO) در خانه بمانید. به گزارش استار، نیک ازنی رییس پلیس پتالینک...
توریست مالزی – بهانه های کوچک را متوقف کنید و در حین مقررات منع آمد و شد (MCO) در خانه بمانید.

به گزارش استار، نیک ازنی رییس پلیس پتالینک جایا گفت: رانندگانی که به بهانه خرید غذا از مغازه دور از خانه هایشان به خیابان می آیند در موانع جاده ای برگردانده می شوند. ما با کسانی روبرو شدیم که به دلیل اینکه در جاده هستند دروغ می گویند. این کار را نکنید، اگر قصد دارید خیلی دور شوید، صادق باشید و عذرخواهی کنید. ما ملاحظه خواهیم کرد و به شما دستور می دهیم که برگردید.

وی افزود: برای افرادی که قصد فریب پلیس را دارند، جریمه صادر می شود. بهانه های کوچک برخی از رانندگان جاده، مانند خرید ماهی در یک فروشگاه دور به جای مغازه نزدیک خانه، باید متوقف شود. این غیر مسئولانه است. ما در سال گذشته موفق شدیم موارد بیماری را در اولین MCO کاهش دهیم و اگر با هم کار کنیم می توانیم دوباره این کار را انجام دهیم. اگر مسائل فوری ندارید، با حضور در خانه به خط مقدم کمک کنید.

وی گفت: به خطوط مقدم کمک کنید تا منحنی بیماری کووید – ۱۹ را مسطح کنند. فقط در صورت همکاری می توانیم از گسترش ویروس جلوگیری کنیم.

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!