در خواست جامعه بازرگانی، برای توقف ممنوعیت سفر بین ایالتی و بین منطقه ای

توریست مالزی – جامعه تجارت کشور از دولت خواسته است تا فوراً ممنوعیت سفر بین منطقه ای و بین ایالتی را لغو کند تا از فروپاشی اقتصاد جلوگیری شود....
توریست مالزی – جامعه تجارت کشور از دولت خواسته است تا فوراً ممنوعیت سفر بین منطقه ای و بین ایالتی را لغو کند تا از فروپاشی اقتصاد جلوگیری شود.

به گزارش نیواستریت تایمز، گروه بقای تجارت، که شامل ۲۶۲ انجمن تجاری و اتاق بازرگانی است، با اظهارات مدیر کل بهداشت و درمان دکتر نور هشام عبدالله که گفته بود، محدودیت های سفر بین ایالتی و بین محدوده را تنها پس از واکسیناسیون ۸۰ درصد از جمعیت برداشته می شود، مخالف کرد.

داتوک عبدالملک عبدالله، رئیس موقت این گروه گفت: این بیانیه ‘فاقد دید متعادل’ است و از مقامات خواست تا از محدودیت های سفر بین ایالتی چشم پوشی کنند. وی گفت: ما نمی توانیم بیشتر بخش ها را باز کنیم و در عین حال سفر را محدود کنیم. اقتصاد یک زنجیره فعال است، نه یک اکوسیستم منزوی. ما از تمام اقدامات انجام شده توسط دولت حمایت می کنیم اما نمی توانیم تأثیر اقتصادی ممنوعیت های طولانی مدت را که برای بسیاری از معیشت ها ویران کننده است، تأیید کنیم. بنابراین، ما از دولت می خواهیم که فوراً اجازه سفر بین منطقه ای و بین ایالتی را بدهد.’

در همین حال ، داتوک دکتر آمیر علی مشاور گروه گفت: اظهارات دکتر نور هشام باعث وحشت و ترس در میان مردم شده است. هفته گذشته، وقتی دولت گفت مدارس بازگشایی می شوند، اعتماد به نفس مردم برای حضور و حمایت از مشاغل افزایش یافت. اما اظهارات دکتر نور هشام برای ما ناامید کننده بود. ‘با احتیاط بیش از حد، تجارت از بین می رود و این باعث فقیر شدن مردم خواهد شد. ما اکنون به سختی زنده مانده ایم و اگر این وضعیت ادامه یابد، مشاغل از بین می روند.

وی گفت: ‘امیدوارم داتوک سری اسماعیل صبری وزیردفاع، از سرگیری سفرهای بین منطقه ای و بین ایالتی را اعلام کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!