بوی دوریان ۶۰ نفر از کارکنان پست آلمان را فراری داد

توریست مالزی – یک بسته مشکوک پستی که به گفته کارکنان پست آلمان بوی عجیبی داشت، موجب تخلیه دفتر پستی شد و ۱۲ نفر از کارکنان آن را نیازمند...
توریست مالزی – یک بسته مشکوک پستی که به گفته کارکنان پست آلمان بوی عجیبی داشت، موجب تخلیه دفتر پستی شد و ۱۲ نفر از کارکنان آن را نیازمند مراقبت های پزشکی کرد.

به گزارش CNN، پلیس، آتش نشانی و خدمات فوریت های پزشکی پس از آنکه کارکنان یک دفتر پست در آلمان گزارش بوی مشکوکی از یک بسته پستی را دادند، به محل رفته و آنجا را تخلیه کردند. پلیس در بیانه ای توضیح داد که با توجه به ناشناخته بودن بسته و این که در ابتدا مشخص نبود که آیا بسته خطر بیشتری را ایجاد می کند یا خیر ، حدود ۶۰ نفر از کارکنان مجبور به ترک محل شدند. بعد از باز کردن بسته معلوم شد که این شامل چهار میوه دوریان است که برای یک ساکن ۵۰ ساله این شهرک از طرف یکی از دوستانش از نورنبرگ برایش فرستاده بود.

دوریان در جنوب شرقی آسیا محبوب است اما بوی بسیار بدی دارد. عطر و طعم این میوه خامه ای، آن را در سراسر آسیای جنوب شرقی محبوب کرده است، اما بوی نامطبوع آن باعث محدودیت هایی برای آن شده است. مالزی و سنگاپور بردن این میوه را در سیستم مترو و بسیاری از اماکن عمومی خود ممنوع کرده اند و بسیاری از هتل ها بخاطر بوی بد – که بعضی آن را به خوردن غذای فاسد یا جوراب های کثیف تشبیه کرده اند، ممنوع کرده اند.

پلیس Schweinfurt گفت: در مجموع دوازده کارمند دفتر پست که از تهوع شکایت کرده بودند، در محل تحت مراقبت قرار گرفتند. شش آمبولانس، پنج دستگاه خودروی پلیس و دو دستگاه ماشین آتش نشانی در این حادثه حضور داشتند. سه بخش آتش نشانی مختلف نیز درگیر شدند. سرانجام این میوه به گیرنده مورد نظر خود تحویل داده شد.

این اولین بار نیست که دوریان باعث وحشت شده است. سال گذشته، کارکنان کتابخانه دانشگاه کانبرا به دلیل بوی مشکوک به نشت بنزین مجبور به تخلیه ساختمان شدند، اما بررسی بعدی نشان داد که آن بو در واقع ناشی از میوه دوریان بوده است. در نوامبر ۲۰۱۸ نیز، یک محموله دوریان باعث شد تا هواپیمای اندونزیایی پس از شکایت مسافران، وادار به فرود اضطراری شود.پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده − 11 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!