دستگیری ۹۲ میانماری در یک مرکز کارائوکه غیرقانونی

توریست مالزی – پلیس و اداره مهاجرت در یک عملیات مشترک به یک مرکز تفریحی غیرقانونی اتباع میانماری حمله کردند. به گزارش NST، این مکان در نزدیک تامان سمارک...
توریست مالزی – پلیس و اداره مهاجرت در یک عملیات مشترک به یک مرکز تفریحی غیرقانونی اتباع میانماری حمله کردند.

به گزارش NST، این مکان در نزدیک تامان سمارک به طور غیرقانونی به یک مرکز سرگرمی برای خارجی ها تبدیل شده بود که احتمالاً شامل فعالیت های فحشا نیز می شد. فقط مشتریانی که «رمز عبور» صحیح را داشتند، اجازه ورود به این محل‌ را داشتند و دوربین‌های مدار بسته (CCTV) برای نظارت در آنجا مستقر بود.

آنها «پرسنل امنیتی» را از میانمار استخدام کرده بودند که در صورت انجام فعالیت های مشکوک یا حضور پلیس، به عنوان خبرچین عمل می کردند. هنگام یورش به محل توسط پلیس ایالتی نگری سمبیلان همراه با اداره مهاجرت مالزی (JIM) 92 شهروند میانماری در کارائوکه بودند.

داتوک محد یوسف، رئیس پلیس نگری سمبیلان، گفت: این حمله، در پی شکایت مردمی مبنی بر وجود یک مرکز تفریحی غیرقانونی برای اتباع خارجی انجام شد. ۷۲ افسر پلیس و پرسنل به همراه JIM در این عملیات حضور داشتند. ما ۹۲ تبعه میانماری را دستگیر کردیم که متشکل از ۶۵ مرد و بقیه زن هستند. بر اساس مستندات، ۳۹ نفر از آنها تخلفات مختلف مهاجرتی را نقض کرده و به JIM تحویل داده شدند و بقیه به مقر پلیس منطقه نیلای (IPD) منتقل شدند.

وی افزود: این محل هشت ماه قبل نیز مورد حمله قرار گرفته بود، اما همچنان بدون مجوز معتبر به کار خود ادامه داد و همچنین مشخص شد که تا ساعت ۶ صبح فعالیت داشته است. «این عملیات نتیجه شکایت عمومی بود که فعالیت‌های فحشا مربوط به خارجی‌ها را گزارش می‌کرد، اما تحقیقات هیچ مدرکی دال بر چنین فعالیت‌هایی پیدا نکرد. «این محل کانون توجه اتباع میانماری بوده است، زیرا در اطراف تامان سمارک ساکنان خارجی تمرکز دارند. در تحقیقات همچنین مشخص شد که آنها مشروبات الکلی بدون مالیات نیز سرو می کردند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

12 − 8 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!