دهکده کریسمس در سرمبان

توریست مالزی – کره‌های نورانی با چراغ‌های LED به فضای جادویی Matrix Winter Wonderland 2021 در Seremban می‌افزایند. به گزارش استار، از آنجایی که محدودیت‌ها، سفر به دهکده بابانوئل...
توریست مالزی – کره‌های نورانی با چراغ‌های LED به فضای جادویی Matrix Winter Wonderland 2021 در Seremban می‌افزایند.

به گزارش استار، از آنجایی که محدودیت‌ها، سفر به دهکده بابانوئل را غیرممکن می‌کند، افراد مشتاق به سفر می‌توانند از سرزمین عجایب زمستانی
Bandar Sri Sendayan in Seremban, Negri Sembilan دیدن کنند.

این مکان با تزیینات کریسمس و بارش برف توسط Matrix Concepts Holdings Bhd در تعطیلات آخر هفته تا پایان سال باز است. این شرکت با الهام از خانه بابانوئل در قطب شمال، محوطه سرسبز Clover Resort Residence خود را با گوی‌های نورانی تزیین کرده است.

لیم کوک یی، مدیر ارشد بازاریابی Matrix Concepts گفت که این رویداد، با موضوع تعطیلات، به منظور بالا بردن روحیه مردم پس از یک سال سخت بود.
از نکات برجسته این تزیینات می‌توان به کلبه چوبی بابانوئل اشاره کرد که بازدیدکنندگان می‌توانند هنگام نشستن روی صندلی بابانوئل ژست بگیرند، بازار کریسمس، بازی‌های سرگرم‌کننده مانند پرتاب گلوله برفی، قطار قطبی و حضور ویژه بابانوئل و دستیارش، سانتا رینا.

بازدیدکنندگانی که به دنبال هدایای لحظه آخری کریسمس هستند، می‌توانند در غرفه‌های بازار کریسمس، که دارای هشت غرفه فروش زیورآلات، آب نبات و شکلات‌است آن را تهیه کنند و اگر فراموش کرده اید که برای دوستان و خانواده کارت تبریک بفرستید، می توانید این کار را در صندوق پستی بابانوئل انجام دهید. فقط کافی است یک کارت تبریک تعطیلات را از مجموعه پیشنهادی انتخاب کنید، پیام خود و آدرس گیرنده را بنویسید، ماتریکس آن را به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد کرد.

ماشین برفی که به فضای زمستانی اضافه شده، چهار بار در روز دانه های برف را به مدت ۱۰ دقیقه بر روی بازدیدکنندگان می فرستد. آنهایی که کودک خردسال دارند به ویژه از کارگاه‌های صنایع دستی DIY لذت می‌برند، جایی که شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که چگونه کلاه‌های مهمانی، طلسم‌ها و گوزن‌های شمالی مقوایی خود را بسازند. شرکت کنندگان محدود به دو کارگاه هستند و توصیه می شود از طریق وب سایت رویداد ثبت نام کنند.

Matrix Winter Wonderland 2021 در روزهای ۱۸، ۱۹، ۲۵ و ۲۶ دسامبر از ساعت ۱۸ تا ۱۰ بعد از ظهر به صورت ساعتی پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. فقط بزرگسالان کاملاً واکسینه شده مجاز به ورود هستند. کودکان زیر ۱۲ سال واکسینه نشده تا زمانی که با یک بزرگسال کاملاً واکسینه شده همراه باشند، پذیرش خواهند شد.

لیم ابراز امیدواری کرد که این رویداد به تقویت روابط اجتماعی کمک کند و به مردم انگیزه دهد که منتظر یک سال فوق العاده در پیش باشند. او گفت: کریسمس زمانی برای بخشش است، پس بیایید روحیه حسن نیت، امید و درک را در خود پرورش دهیم.

برای ثبت نام در کارگاه ها به سایت www.winterxmas.com.my مراجعه کنید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دوازده − 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!