دولت ترنگانو در مورد پارتی نیمه برهنه، در جشن روز ولنتاین چینی تحقیق می کند

توریست مالزی – ویدیوها زنان بیکینی پوش را نشان می‌دهد که روی صحنه همراه با موسیقی می‌رقصند در حالی که جمعیت آنان را تشویق می‌کند. به گزارش says دولت...
توریست مالزی – ویدیوها زنان بیکینی پوش را نشان می‌دهد که روی صحنه همراه با موسیقی می‌رقصند در حالی که جمعیت آنان را تشویق می‌کند.

به گزارش says دولت ترنگانو درباره یک مهمانی که در ۲۰ می، روز غیررسمی ولنتاین جینی برگزار شد، تحقیق خواهد کرد که در آن زنانی با لباس ساحلی در استراحتگاه معروف باسوت روی صحنه می‌رقصیدند.

رئیس کمیته گردشگری و فرهنگ ایالت، رازالی ادریس، گفت: اداره وی بررسی خواهد کرد که آیا برگزارکنندگان دستورالعمل های محلی را نقض کرده اند و آیا مجوزهای لازم را دریافت کرده اند یا خیر. ابتدا این موضوع را بررسی خواهیم کرد و اگر مشخص شد برگزارکنندگان قوانین را زیر پا گذاشته اند، اقدام خواهیم کرد.

رازالی گفت که با مالک استراحتگاه به همراه بخش مذهبی ترنگانو و شهردار کوالا ترنگانو ملاقات خواهد کرد تا دریابیم که در این رویداد قانون نقض شده است یا مسلمانان در آن نقش داشته اند، یا خیر.

رئیس پلیس کوالا ترنگانو گفت: منطقه تفریحی یک منطقه خصوصی منحصراً برای گردشگران است و روستاییان محلی در آن حضور ندارند. و تاکنون هیچ شکایتی در این رابطه دریافت نکرده اند.

در اوایل هفته، عکس ها و ویدئوهای این مهمانی با نام Aloha Party در فضای مجازی منتشر شد. برخی از کاربران تایید این جشن، که توسط دو دی جی محلی و یک گروه رقص اجرا شده بود، را زیر سوال بردند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!