دولت کلانتان در مورد خبر دریافت واکسن توسط اعضای دولت، قبل از خطوط مقدم تحقیق می کند

توریست مالزی – دولت کلانتان در مورد ادعاهایی که گفته شده اعضای دولت برای دریافت واکسن کووید – ۱۹ پیش از خطوط مقدم ایالت اقدام کرده اند، به پلیس...
توریست مالزی – دولت کلانتان در مورد ادعاهایی که گفته شده اعضای دولت برای دریافت واکسن کووید – ۱۹ پیش از خطوط مقدم ایالت اقدام کرده اند، به پلیس گزارش ارائه می دهد.

به گزارش نیواستریت تایمز، دکتر ایزنی حسین رئیس بهداشت و مسکن ایالت گفت: این ادعا چهره دولت را به عنوان یک دولت اسلامی مخدوش کرده است. من به پلیس گزارش را از طرف دولت ایالتی ارائه خواهم داد تا پلیس را قادر به تحقیقات کامل کند. این یک مسئله جدی است. ما امروز اعتقاد داریم که ادعاهای دروغین چهره ما را لکه دار کرده است.

دولت ایالت اخیراً ادعا کرده است که ۲۰۰ نفر از اعضای دولت برای دریافت واکسن کووید – ۱۹ قبل از خطوط خط مقدم در این ایالت اقدام کرده اند. این مساله پس از آن مطرح شد که یکی از کاربران توییتر ادعا کرد که پرستاران و سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی که به عنوان دریافت کنندگان اولیه واکسن ذکر شده اند، مجبور شدند جای خود را به آنان بدهند.

در پاسخ، خیری جمال الدین، ​​وزیر علوم ، فناوری و نوآوری، که برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹ را هماهنگ می کند، متعهد شد که در مورد این ادعا تحقیق کند و از افشاکنندگان خواست که در صورت داشتن مدارک، او را مستقیماً مطلع کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!