دوچرخه رایگان برای کودکان مالزی که در ماه رمضان به مسجد می آیند

توریست مالزی – بانیان مسجدی در منطقه مسکونی باچوک در کلانتان مالزی به منظور تشویق کودکان برای حضوردر نمازهای جماعت صبح، مغرب و عشاء در ایام رمضان به آن...
توریست مالزی – بانیان مسجدی در منطقه مسکونی باچوک در کلانتان مالزی به منظور تشویق کودکان برای حضوردر نمازهای جماعت صبح، مغرب و عشاء در ایام رمضان به آن ها وعده دوچرخه رایگان داده اند.
به نقل از nst، مسجدی در منطقه مسکونی باچوک در کلانتان مالزی، برای تشویق کودکان ۱۰-۱۲ ساله برای شرکت در نمازهای جماعت صبح و مغرب و عشا در ایام ماه مبارک رمضان، به آنان وعده دوچرخه رایگان داده است.
کمیته مسجد محمودی در این منطقه مسکونی با اهدای دوچرخه رایگان کودکان را به شرکت در نمازهای جماعت تشویق می کند. استاد بحرین یوسف، امام جماعت مسجد در این باره گفت: این ابتکار از سال گذشته آغاز شد و هر کودکی که در مسجد حضور می یافت نامش را ثبت می کرد. کودکانی که برای هر سه نماز صبح، مغرب و عشا حضور یابند دوچرخه دریافت می کنند.
وی در ادامه افزود: شاید در آغاز کودکان به خاطر دوچرخه به مسجد بیایند، اما به مرور زمان اشتیاق نماز خواندن در آن ها تقویت می شود. بحرین گفت که سال گذشته بیش از ۱۰۰ کودک در برنامه های آنان شرکت کردند اما تنها ۱۵ تن از آنان برای هر سه نماز حضورمی یافتند.
سکولا کمودی یکی از کودکانی که برای نمازهای جماعت در ایام ماه رمضان به مسجد می آید در این باره می گوید: من دوست دارم به مسجد بیایم، زیرا می توانم کمک کار نمازگزاران برای آماده سازی افطار و تمیز نگه داشتن مسجد باشم. اگر دوچرخه هم نصیبم شود که چه بهتر، اگر هم که نه مهم نیست، زیرا من این کار را برای خدا می کنم.
محمد زین نجمی زمری ۱۳ ساله نیز گفت که معمولا با پدرش به مسجد می رود و دوچرخه خودش خراب شده است.
منبع: حوزه

پاسخی ارسال کنید

*

*

12 + هفت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!