دو راننده اتوبوس تور بدون گواهینامه دستگیر شدند

توریست مالزی – افسران اجرای JPJ به طور موقت دو اتوبوس تور را پس از این که رانندگان آنها گواهینامه رانندگی نداشتند، توقیف کردند. به گزارش استار، محمد کفلی،...
توریست مالزی – افسران اجرای JPJ به طور موقت دو اتوبوس تور را پس از این که رانندگان آنها گواهینامه رانندگی نداشتند، توقیف کردند.

به گزارش استار، محمد کفلی، مدیر ارشد اجرایی اداره حمل و نقل جاده ای (JPJ) گفت: در جریان بازدید شرکت های اتوبوسرانی توریستی که از روز سه شنبه آغاز شد، دو اتوبوس تور به طور موقت توقیف شدند. یک راننده اتوبوس تور ۳۰ ​​ساله نیز پس از مثب شدن آزمایش مواد مخدر بازداشت شد. بررسی رانندگان ۱۶ اتوبوس تور و ۵ اتوبوس سریع السیر برای مصرف مواد مخدر منفی بود.

حدود ۷۰ افسر JPJ، پلیس، AADK و وزارت گردشگری در این عملیات مشترک شرکت داشتند. محمد کیفلی همچنین گفت که افسران Johor JPJ پس از این که مشخص شد راننده سنگاپوری گواهینامه ندارد، یک اتوبوس مسافرتی را که وارد مالزی می شد، به طور موقت بازداشت کرد.

روز دوشنبه (اول ژوئیه)، وزیر حمل و نقل آنتونی لوک از بازدید گسترده اپراتورهای اتوبوس تور و ون در پی تصادف مرگبار اتوبوس تور در گینتینگ هایلند خبر داد. (۲۹ ژوئن) یک اتوبوس تور حامل ۲۱ نفر در گنتینگ هایلندز واژگون شد و دو گردشگر چینی کشته شدند. در تحقیقات اولیه مشخص شد راننده ۳۲ ساله اتوبوس، ۲۷ فقره احضاریه رانندگی در جرایم مختلف داشته و فاقد گواهینامه بوده است.

مشخص شد که این شرکت به مدت چهار ماه بدون مجوز فعالیت می کرده و از ۱۵ مجوز برای اتوبوس های تور و ۱۸ مجوز برای اتوبوس های کارخانه استفاده می کند. راننده برای تحقیقات بیشتر بازداشت شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

15 + ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!