دیگر محدودیت خرید دو ساعته وجود ندارد

توریست مالزی – محدودیت خرید دو ساعته در فروشگاه های خرده فروشی وجود ندارد به گزارش استار، آزمان آدام، مدیر اجرایی وزارت تجارت داخلی و امور مصرف کننده، گفت:...
توریست مالزی – محدودیت خرید دو ساعته در فروشگاه های خرده فروشی وجود ندارد

به گزارش استار، آزمان آدام، مدیر اجرایی وزارت تجارت داخلی و امور مصرف کننده، گفت: ما نمی خواستیم افراد با محدودیت دو ساعته به این مراکز بشتابند. با این حال ، ما هنوز هم به مردم توصیه می کنیم که اقلام مورد نیاز را تهیه کرده و سریعاً محل را ترک کنند و بیشتر در خانه بمانند.

آزمان همچنین به سازمان های غیردولتی که مایل به خرید عمده کالاهای اساسی برای کمک مالی هستند، توصیه کرد که آنها را از کارخانه ها یا عمده فروشان تهیه کنند. من امیدوارم که چنین سازمان هایی تأمین کالاهای خود را از فروشگاه های کوچک یا فروشگاه هایی که می تواند تأمین مصرف را تحت تأثیر قرار دهد، تأمین نکنند. کسانی که مایل به خرید مقادیر زیادی از این قبیل هستند می توانند با این وزارتخانه تماس بگیرند که محل تهیه را به آنها توصیه کند.

همچنین شورای امنیت ملی (NSC) اعلام کرده است که فروشگاه های راحتی و بقالی مجاز به فروش کلیه کالاهایی هستند که در حین قرنطینه در فروشگاه های خود دارند. داتوک محد رابین بصیر، مدیر کل شورای امنیت ملی گفت که فروش کالاهای موجود در قفسه ها برای این فروشگاه ها مشکلی ندارد.

در طی چند روز گدشته، مردم در شبکه های اجتماعی، تصاویر مناطق مهر و موم شده در سوپرمارکت ها، فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های راحتی، مانند لوازم التحریر، لوازم الکتریکی، کفش و … را به اشتراک می گذاشتند. یک داروخانه مشهور همچنین فروش رنگ مو، کرم مو، ماسک صورت و محصولات ضد آفتاب را مطابق با آخرین SOP متوقف کرده بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!