دیگر نیازی به استفاده از ماسک در پروازها نیست

توریست مالزی – پوشیدن ماسک دیگر در پروازها اجباری نیست. وزیر بهداشت روز چهارشنبه (۲۸ شهریور) در بیانیه‌ای اعلام کرد که این پروتکل بلافاصله اجرایی می‌شود. به گزارش استار،خیری...
توریست مالزی – پوشیدن ماسک دیگر در پروازها اجباری نیست. وزیر بهداشت روز چهارشنبه (۲۸ شهریور) در بیانیه‌ای اعلام کرد که این پروتکل بلافاصله اجرایی می‌شود.

به گزارش استار،خیری گفت: بر اساس ارزیابی فعلی وضعیت کووید-۱۹ و با در نظر گرفتن آخرین الزامات، این وزارتخانه تصمیم گرفته است که استفاده از ماسک در هنگام سوار شدن به هواپیما را اختیاری کند. این وزارتخانه همچنان استفاده از ماسک صورت برای کسانی که علائم مشابه آنفولانزا دارند را توصیه می کند. همچنین توصیه شده که سالمندان، مبتلایان به بیماری های مزمن، کسانی که ایمنی پایین دارند، زنان باردار؛ و همچنین کسانی که با افراد مسن و کودکان سفر می کنند از ماسک استفاده کنند.

خیری افزود: این تصمیم با در نظر گرفتن پیشرفت در فناوری هواپیما و اقداماتی مانند تهویه مناسب کابین، استفاده از فیلترهای جذب کننده ذرات با راندمان بالا (هپا) برای حذف آلاینده های موجود در هوا، چیدمان صندلی های جلو و ضد عفونی هواپیما گرفته شده است. همچنین مطابق با توصیه های بهداشتی اتحادیه اروپا، بریتانیا، ایالات متحده، استرالیا، نیوزلند و سنگاپور .

خیری گفت: «با این حال، الزام استفاده از ماسک در هواپیما همچنان منوط به شرایطی است که توسط کشور مورد بازدید تعیین شده است».

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!