ذستگیری موتور سوار فراری که با افسر سد معبر تصادف کرد

توریست مالزی – یک موتورسوار هنگام تلاش برای فرار از سد معبر در بزرگراه سرمبان-پورت دیکسون با افسر JPJ تصادف کرد. به گزارش FMT، پلیس در حال بررسی حادثه...
توریست مالزی – یک موتورسوار هنگام تلاش برای فرار از سد معبر در بزرگراه سرمبان-پورت دیکسون با افسر JPJ تصادف کرد.

به گزارش FMT، پلیس در حال بررسی حادثه ای است که در آن یک موتورسوار هنگام تلاش برای فرار از سد معبر جاده ای در بزرگراه سرمبان – پورت دیکسون با یک افسر بخش حمل و نقل جاده ای (JPJ) تصادف کرد.

ویدئویی در فضای مجازی پخش شده که لحظه ای را نشان می دهد که افسر JPJ پس از تصادف موتورسوار با او چندین متر به عقب پرتاب می شود. گزارش شده که این افسر از ناحیه گردن، بازوها و پاها آسیب دیده است، وی پس از مداوا در بیمارستان پورت دیکسون اجازه یافت تا در خانه استراحت کند.

JPJ در بیانیه ای اعلام کرد که بررسی ها نشان می دهد که موتورسوار فاقد بیمه نامه معتبر و گواهینامه رانندگی بوده است. مجوز او در سال ۲۰۱۲ به پایان رسیده بود. موتورسیکلت وی پس از این حادثه توسط JPJ توقیف شد.

در این بیانیه آمده است: «گزارش پلیس (علیه موتورسوار) تشکیل شده و او برای تحقیقات به بخش تحقیقات و اجرای ترافیک پلیس پورت دیکسون تحویل داده شد. این مرد به دلیل رانندگی بی احتیاط و خطرناک با موتور سیکلت و همچنین به دلیل استفاده از زور جنایی علیه یک کارمند دولت برای جلوگیری از انجام وظایفه بازداشت شده است. وی سابقه محکومیت های قبلی برای فعالیت های مجرمانه و جرایم مواد مخدر را نیز داشته است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 + 17 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!