راهیابی فیلم کوتاه «قرمز کوچک، آبی بزرگ» به جشنواره مالزی

توریست مالزی – فیلم کوتاه «قرمز کوچک، آبی بزرگ» به کارگردانی اصغر بشارتی و سید حامد نوبری در اولین حضور بین المللی خود به بخش رقابتی جشنواره G-Short مالزی...
توریست مالزی – فیلم کوتاه «قرمز کوچک، آبی بزرگ» به کارگردانی اصغر بشارتی و سید حامد نوبری در اولین حضور بین المللی خود به بخش رقابتی جشنواره G-Short مالزی راه پیدا کرد.

به گزارش مهر، فیلم کوتاه «قرمز کوچک، آبی بزرگ» تهیه کنندگی، تصویربرداری و صدابرداری این فیلم کوتاه برعهده اصغر بشارتی بوده و سید حامد نوبری نویسنده این اثر بوده است.

مدت زمان این فیلم کوتاه ۶۰ ثانیه بوده و اصلاح رنگ و جلوه های ویژه آن توسط منصور وحدانی بوده و امین اردانی، صداگذار، سمیر امیدوار، بازیگر و یونس دهقانی، طراحی پوستر سایر عوامل فیلم این فیلم را تشکیل می دهند. فیلم کوتاه «قرمز کوچک، آبی بزرگ» با رویکرد محیط زیستی به مشکلات و بحران های ناشی از کم آبی و آثار آن بر زندگی موجودات می پردازد.

براساس این گزارش، جشنواره G-Short مالزی یک جشنواره فیلم کوتاه است تا تخیل و امکاناتی که یک فیلم کوتاه ۹۰ ثانیه ای می تواند ایجاد کند را جشن بگیرد. شعار این دوره این جشنواره بین المللی، «کوتاه اما قدرتمند» نام گذاری شده است و در ۱۰ جولای ۲۰۲۱ در شهر پنانگ مالزی برگزار می شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!