راه اندازی تاکسی پرنده در مالزی سال آینده میلادی

توریست مالزی – مدیر عامل شرکت هواپیمایی ایرآسیا اعلام کرد که با وجود یک سال سخت برای صنعت حمل و نقل هوایی و مسافرتی طی بحران کرونا، این شرکت...
توریست مالزی – مدیر عامل شرکت هواپیمایی ایرآسیا اعلام کرد که با وجود یک سال سخت برای صنعت حمل و نقل هوایی و مسافرتی طی بحران کرونا، این شرکت مالزیایی در حال راه اندازی سرویس تاکسی هوایی است.

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از راشاتودی، تونی فرناندس، مدیر عامل شرکت هواپیمایی ایرآسیا اعلام کرد که با وجود یک سال سخت برای صنعت حمل و نقل هوایی و مسافرتی طی بحران کرونا، این شرکت مالزیایی در حال راه اندازی سرویس تاکسی هوایی است.

فرناندس در نشست مجازی مجمع اقتصادی جوانان ۲۰۲۱ اعلام کرد که “تاکسی های پرنده” قرار است حدود یک سال و نیم آینده مسافران را جابجا کنند. این تاکسی ها یک خلبان و چهار صندلی خواهند داشت و گفته می شود نیروی محرکه آنان کواد کوپتر باشد.

فرناندس گفت: در حال حاضر، تیم ما در حال کار بر روی راه اندازی این سرویس توسط ایرآسیا است. شرکت هواپیمایی ایرآسیا از بحران ویروس کرونا که خسارات بزرگی را وارد کرده، به عنوان فرصتی برای متنوع کردن تجارت خود استفاده کرده است.

علاوه بر برنامه ریزی برای شروع سرویس رزرو پرواز از طریق برنامه های تلفن همراه از ماه آینده، ایرآسیا می خواهد اولین سرویس تحویل هواپیماهای بدون سرنشین شهری مالزی را راه اندازی کند. این پروژه که با مشارکت مرکز خلاقیت و نوآوری جهانی مالزی تهیه شده است قرار است عملیات تجاری را تا پایان سال آغاز کند.

مدیرعامل ایرآسیا هنگام انتشار تصویر و فیلم از هواپیمای بدون سرنشین، در اینستاگرام گفت: این ایده ۳ هفته پیش مطرح شد و اکنون به واقعیت تبدیل شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!