راه اندازی خط تلفن و ثبت نام آنلاین برای واکسیناسیون کووید – ۱۹

توریست مالزی – طبق راهنمای برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹، متقاضیان جزئیات قرار ملاقات را از طریق برنامه MySejahtera، تماس تلفنی یا پیام کوتاه دریافت می کنند....
توریست مالزی – طبق راهنمای برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹، متقاضیان جزئیات قرار ملاقات را از طریق برنامه MySejahtera، تماس تلفنی یا پیام کوتاه دریافت می کنند.

توریست مالزی – عموم مردم هم اکنون می توانند برای دریافت واکسن کووید – ۱۹ از طریق – وب سایت رسمی (JKJAV) و یک خط تلفن ثبت نام کنند.

برای ثبت نام در وب سایت JKJAV، گزینه “Register For Your Vaccination Today”، را انتخاب کنید. این وب سایت اعلام کرده است که متقاضیان ظرف ۲۴ ساعت تأییدیه ثبت نام را از طریق پیام کوتاه دریافت می کنند.

JKJAV، در توییتر اعلام کرد : مردم همچنین می توانند با شماره ۸۲۸-۸۸۸-۱۸۰۰ تماس بگیرند. برای ثبت نام، از کسانی که با خط تلفن تماس می گیرند خواسته می شود باهاسا ملایو یا انگلیسی را به عنوان گزینه زبان انتخاب کنند. از متقاضیان خواسته می شود جزئیاتی مانند نام، شماره تلفن، آدرس، ایمیل و تاریخچه بیماری های خود را ارائه دهند.

JKJAV به متقاضیانی که برنامه MySejahtera دارند توصیه کرد که از طریق این برنامه ثبت نام کنند. به غیر از ثبت نام آنلاین، خط تلفن و برنامه MySejahtera، متقاضیان همچنین مجاز به ثبت نام در مراکز بهداشتی درمانی عمومی و خصوصی هستند، اما جزئیات آن بعدن اعلام خواهد شد.

طبق راهنمای برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹، متقاضیان جزئیات قرار ملاقات را از طریق برنامه MySejahtera ، تماس تلفنی یا پیام کوتاه دریافت می کنند.

مالزی در حال حاضر مرحله ۱ برنامه ایمن سازی کووید – ۱۹ را پشت سر می گذارد که ۵۰۰۰۰۰ خط مقدم را هدف قرار می دهد. فاز ۲ که اولویت افراد سالمند و گروه های پر خطر را در اولویت قرار داده، در ماه آوریل آغاز می شود در حالی که انتظار می رود فاز ۳ در ماه می آغاز شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

15 + ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!