انجام رزرو واکسیناسیون کووید -۱۹ از طریق مراکز درمانی خصوصی

توریست مالزی – افرادی که در اطراف کلانگ ولی زندگی می کنند و هنوز واکسیناسیون کووید -۱۹ یا دوز دوم خود را دریافت نکرده اند، می توانند به طور...
توریست مالزی – افرادی که در اطراف کلانگ ولی زندگی می کنند و هنوز واکسیناسیون کووید -۱۹ یا دوز دوم خود را دریافت نکرده اند، می توانند به طور رایگان در مراکز بهداشتی خصوصی غیر از کلینیک های بهداشتی دولتی واکسینه شوند.

به گزارش مالی میل، وزارت بهداشت در بیانیه ای اعلام کرد که این امر از طریق برنامه رزرو واکسیناسیون بزرگسالان از ۱۱ اکتبر در ۹۸ مرکز خصوصی بهداشتی منتخب، تحت برنامه ProtectHealth Corporation Sdn Bhd (ProtectHealth) انجام می شود.

در این بیانیه آمده است: ‘کسانی که در کلانگ ولی زندگی می کنند و مایلند واکسیناسیون خود را دریافت کنند باید با یکی از این ۹۸ مرکز خصوصی تماس بگیرند. این برنامه مخصوص افراد بزرگسال است که به تازگی ثبت نام کرده اند و قرار واکسیناسیون دریافت نکرده اند یا دوز اول یا دوز دوم را از دست داده اند و همچنین گروه های دیگری که بعداً توسط وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

این برنامه برای بهبود دسترسی به واکسن در سلانگور و کوالالامپور و همچنین جلوگیری از هدر رفتن به دلیل عدم قطعیت تقاضای واکسن است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!