رزرو PICKids برای کودکان ۵ تا ۱۱ ساله از ۷ مارچ

توریست مالزی – والدین در سراسر کشور می توانند از دوشنبه (۷ مارچ) فرزندان ۵ تا ۱۱ ساله خود را برای برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹ کودکان...
توریست مالزی – والدین در سراسر کشور می توانند از دوشنبه (۷ مارچ) فرزندان ۵ تا ۱۱ ساله خود را برای برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹ کودکان (PICKids) ثبت نام کنند.

به گزارش استار، در بیانیه ای، Protecthealth Corporation Sdn Bhd آمده است: سیستم مدیریت رزرو در سراسر کشور، از طریق اپلیکیشن MySejahtera در دسترس خواهد بود. این یک تلاش مستمر دولت برای تضمین رفاه و سلامت کودکان از جمله محافظت در برابر نوع اومیکرون است. همچنین توصیه می شود قبل از رزرو وقت از طریق سیستم مدیریت رزرو، برنامه را به آخرین نسخه به روز کنید.

والدین یا سرپرستان همچنین می توانند PPV مورد نظر خود را برای PICKids در سایت ProtectHealth در www.protecthealth.com.my پیدا کنند. PICKids که در ۳ فوریه راه اندازی شد، قبلاً در دره Klang اجرایی شده است.

تا به امروز، ۸۲۱ PPV مرکز بهداشتی خصوصی (کلینیک های خصوصی، بیمارستان های خصوصی و مراکز مراقبت سرپایی) و ۹۱ PPV خارج از محل تحت ProtectHealth، واکسیناسیون PICKids را ارائه می دهند.

از ۲۸ فوریه، در مجموع ۸۷۹۲۶۴ دوز واکسیناسیون برای PICKids از زمان شروع آن انجام شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

14 + 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!