رفتن به رودخانه ها و آبشارها در مناطق حفاظت شده جنگل سلانگور ممنوع است

توریست مالزی – مقامات سلانگور برای سفر به کنار رودخانه ها و آبشارها در مناطق ذخیره جنگلی این ایالت هشدار داده اند که چنین مکان هایی در حال حاضر...
توریست مالزی – مقامات سلانگور برای سفر به کنار رودخانه ها و آبشارها در مناطق ذخیره جنگلی این ایالت هشدار داده اند که چنین مکان هایی در حال حاضر ممنوع است.

به گزارش استار، داتوک احمد فاضل عبد مجید، مدیر اداره جنگلداری ایالت، گفت: پلیس برای افرادی که فعالیت های تفریحی در چنین مکان هایی انجام دهند، جریمه صادر می کند.

وی ادامه داد: مسئله در مورد نیاز به مجوز یا واکسیناسیون کامل نیست، زیرا همه مکان های تفریحی در مناطق جنگلی در حال حاضر بسته است. از عموم مردم که به چنین مناطقی می روند خواسته می شود که فوراً آنجا را ترک کنند. این دستورالعمل تا اطلاع ثانوی باقی می ماند.

در اوایل هفته قبل، عکس ها و فیلم هایی در رسانه های اجتماعی منتشر شد که نشان می داد جمعیتی بدون توجه به قوانین فاصله گذاری فیزیکی در Sungai Pisang واقع در منطقه حفاظت شده جنگلی Gombak در حال شنا کردن هستند. از زمانی که کلانگ ولی وارد فاز دوم برنامه ملی بازیابی ملی شده است، بسیاری از گردشگران برای لذت بردن از اوقات فراغت در کنار رودخانه ها به پیک نیک می روند.

در یک دستورالعمل که در ۹ سپتامبر توسط شورای امنیت ملی برای ایالات مرحله دوم منتشر شد، آمده است که پیک نیک برای افراد واکسینه شده مجاز است. آنها همچنین می توانند کودکان زیر ۱۷ سال را همراه خود داشته باشند، البته با رعایت دقیق روش های معمول استاندارد.

خیرول نظام محمد، افسر جنگلداری منطقه سلانگور مرکزی گفت: این دستورالعمل شامل مناطق ذخیره شده جنگل نمی شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دوازده − 12 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!