روند رو به رشد فروش آبمیوه با مزایای سلامتی در مالزی

توریست مالزی – پیش‌بینی شده است تا پایان سال فروش آبمیوه افزایش یافته و تولیدکنندگان به دلیل افزایش تقاضای مصرف‌کننده به تولید نوشیدنی‌هایی با مزایای سلامتی بپردازند. به گزارش...
توریست مالزی – پیش‌بینی شده است تا پایان سال فروش آبمیوه افزایش یافته و تولیدکنندگان به دلیل افزایش تقاضای مصرف‌کننده به تولید نوشیدنی‌هایی با مزایای سلامتی بپردازند.
به گزارش نوش آنلاین، با توجه کاهش تعداد تقاضای مصرف کنندگان مالزیایی، آبمیوه در سالهای ۲۰۱۷ کاهش چشمگیری در حجم فروش را تجربه کرده است. با این وجود صنعت آبمیوه همچنان به نوآوری محصول جدید توجه می‌کند، زیرا آبمیوه در مالزی همچنان به عنوان یک نوشیدنی سالم مورد توجه قرار گرفته است.

نوآوری در بسته‌بندی نوشیدنی با وجود کاهش حجم فروش
با وجود اینکه تولیدکنندگان با کاهش حجم فروش در سال ۲۰۱۷ مواجه شدند، با راه‌اندازی بسته‌بندی‌های جدید، تولیدات خود را برای بهروه‌وری بیشتر، گسترش دادند. در سال ۲۰۱۷ آبمیوه تروپیکا توییستر Tropicana Twister بسته‌بندی جدید و متفاوتی از نوشیدنی را ارائه داد که مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی از آبمیوه طبیعی تهیه شده بود.

افزایش فروش آبمیوه تا پایان سال ۲۰۱۸
تا پایان سال ۲۰۱۸ آبمیوه رشد یابد و تولیدکنندگان با افزایش تقاضای مصرف‌کنندگان به نوشیدنی‌های سلامتی به تولید نوشیدنی‌هایی کارکردی بر پایه مزایای سلامتی پرداختند که سبب جذب افزایش علاقه مصرف‌کنندگان به مصرف این نوشیدنی‌ها شود. با وجود کاهش فروش آبمیوه در سال ۲۰۱۷ در مالزی، شرکت Marigold Peel نوشیدنی ترکیبی شیر و آبمیوه خود را تولید و به بازار عرضه کرد که با ارزش فروش بالایی مواجه شد.
در طول دوره پیش بینی، انتظار می‌رود که شیر مالزی همچنان بر آبمیوه غلبه کند.اما اگر شرکت‌های نوشیدنی در مالزی مانند نوشیدنی‌های اتیکا (Etika Beverages)، فریزر و نایا هولدینگ ( Fraser & Neave Holdings) که بسته‌های دوقلو و شش تایی را با قیمت‌های پایین تبلیغاتی ارائه دهند منجر به رقابت قیمت نوشیدنی در این دسته خواهد شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده + 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!