روند نزولی موارد جدید ابتلا به کووید – ۱۹ در مالزی

توریست مالزی – مالزی در حال ادامه روند موارد جدید Covid-19 به دو رقمی است . دیروز پنجمین روز پیاپی بود که تعداد آخرین پرونده ها به زیر ۱۰۰...
توریست مالزی – مالزی در حال ادامه روند موارد جدید Covid-19 به دو رقمی است . دیروز پنجمین روز پیاپی بود که تعداد آخرین پرونده ها به زیر ۱۰۰ رسید.

به گزارش استار، با کاهش مداوم آمار مبتلایان جدید، وزیر بهداشت مالزی از مردم خواست که رسیدن به آمار تک رقمی ابتلای جدید را هدف قرار دهند. ما بار دیگر تعداد کمتر از ۱۰۰ مورد جدید کووید ۱۹ را ثبت کردیم. از بین ۵۷ مورد جدید، ۱۸ مورد از خارج از مالزی آمدخ بودند و این بدان معنی است که تعداد پرونده های موجود در کشور تنها ۳۹ مورد است. واضح است که این آمار نشانگر کارآیی مقررات آمد و شد (MCO) است. اگر بتوانیم این روند را حفظ کنیم، می توانیم تعداد موارد را سریع تر کاهش دهیم و شاید در یک هفته بتوانیم موارد جدید ابتلا را به تک رقمی برسانیم.

دکتر نور هشام عبدالله گفت: این هدف وزارت بهداشت غیرممکن نیست، اما به مردم بستگی دارد که تا چه اندازه از MCO پیروی کنند. دیروز ۵۴ بیمار مرخص شده اند و تعداد کل بهبودیافتگان در کشور به ۳۴۳۴ نفر رسیده است.

با ۵۷ عفونت جدید، تعداد موارد تایید شده این کشور از زمان آغاز این بیماری در حال حاضر ۵۴۸۲ نفر است. همچنین سه مورد دیگر تلفات Covid-19 نیز وجود داشته که تعداد کشته شدگان این کشور به ۹۲ مورد رسید. گفتنی است که هر سه بیمار درگذشته، سابقه دیابت و فشار خون بالا داشتند. هم اکنون، ۲۰۴۱ مورد فعال در حال درمان در مراکز درمانی هستند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

20 + ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!