رکورد شکنی فوتبال ایران در جام جهانی قطر

برخورد خونین: علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران (سمت چپ) در جریان بازی مقابل انگلیس در ورزشگاه بین المللی خلیفه با هم تیمی خود مجید حسینی برخورد کرد....
برخورد خونین: علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران (سمت چپ) در جریان بازی مقابل انگلیس در ورزشگاه بین المللی خلیفه با هم تیمی خود مجید حسینی برخورد کرد.

توریست مالزی – مسابقات جام جهانی قطر بیشتر از هر تورنمنت دیگری به وقت اضافی کشیده شده است، زیرا به داوران گفته شد که اتلاف وقت و تاخیرها را دقیق‌تر حساب کنند.

به گزارش استار به نقل از رویترز، در این دوره از مسابقات جام جهانی با بیشترین زمان توقف، از زمان شروع رکوردها در سال ۱۹۶۶، در روز دوشنبه – روز دوم مسابقات – تمدید ۱۳ دقیقه و ۸ ثانیه ای در نیمه دوم شکست ۶-۲ انگلیس – ایران اتفاق افتاد. نیمه اول حتی بیشتر از این زمان اضافه شد – ۱۴ دقیقه و ۸ ثانیه – به دلیل مصدومیت علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی که قبل از تعویض دو بار تحت درمان قرار گرفت.

نیمه‌های دوم بازی ایالات متحده مقابل ولز و دیدار هلند با سنگال هم هر دو بیش از ۱۰ دقیقه وقت اضافه داشتند که معمولاً در فوتبال نادر است.

پیرلوئیجی کولینا، رئیس داوران فیفا، هفته گذشته گفت که بدنه جهانی فوتبال می‌خواهد تا حد امکان زمان بازی را تضمین کند و به داوران دستور داده شده است که توقف‌ها را به دقت اندازه‌گیری کنند. او گفت که این حرکت ‘هیچ چیز جدیدی’ نیست و در جام جهانی روسیه در سال ۲۰۱۸ معمول بود که هفت، هشت یا نه دقیقه به حداقل ۹۰ دقیقه اضافه شود. – رویترز.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هفت + هشت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!