ریتنی اسپیرز از نامزدی خود با سام اصغری خبر داد

توریست مالزی – بریتنی اسپیرز، خواننده سرشناس از نامزدی خود با دوست پسرش، سام اصغری خبر داده است. به گزارش بی بی سی، خانم اسپیرز فیلمی را از خود...
توریست مالزی – بریتنی اسپیرز، خواننده سرشناس از نامزدی خود با دوست پسرش، سام اصغری خبر داده است.

به گزارش بی بی سی، خانم اسپیرز فیلمی را از خود و نامزدش در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد که در آن حلقه نامزدی اش را نشان می دهد. آقای اصغری که ایرانی تبار است، ۲۷ سال سن دارد. او مربی ورزش و بازیگر است. آقای اصغری در پست جداگانه ای در شبکه های اجتماعی، نامزدی خود را با بریتنی اسپیرز اعلام کرد.

بریتنی اسپیرز که ۳۹ سال سن دارد، در سال ۲۰۱۶ با آقای اصفری حین فیلم برداری یکی از کلیپ های موسیقی اش آشنا شد. این دو در ۵ سال گذشته در رابطه بوده اند ولی به گفته خانم اسپیرز به خاطر حکم دادگاه که پدرش را قیم او کرده بود، نمی توانسته با آقای اصغری ازدواج کند.

پدر بریتنی اسپیرز از سال ۲۰۰۸ قیم قانونی او بوده است. دادگاه به خاطر نگرانی از وضعیت سلامت روانی خانم اسپیرز برای او قیم انتخاب کرده بود. بریتنی اسپیرز در ۱۳ سال گذشته برای لغو حکم قیمومیت تلاش کرده و پدرش هفته گذشته از دادگاه خواست این حکم را لغو کند.

خانم اسپیرز پیش از این دو بار ازدواج کرده است. او در سال ۲۰۰۴ با جیسون الکساندر، دوست دوران کودکی اش ازدواج کرد ولی این عقد خود را خیلی زود باطل کرد. او سپس با کوین فدرلاین ازدواج کرد و از دو بچه داشت. آنها در سال ۲۰۰۷ جدا شدند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!