زلزله ترکیه: پیکر سه ملی‌پوش «تیم فوتبال قطع عضو ایران» پیدا شد

توریست مالزی – پس از چهار روز بیخبری از سرنوشت حامد مطرودی، مهدی سعیداوی و محمدرضا میراحمدی سه فوتبالیست ایرانی که عضو تیم مالاتیا در ترکیه بودند، امروز اعلام...
توریست مالزی – پس از چهار روز بیخبری از سرنوشت حامد مطرودی، مهدی سعیداوی و محمدرضا میراحمدی سه فوتبالیست ایرانی که عضو تیم مالاتیا در ترکیه بودند، امروز اعلام شد که جسد آنها پیدا شده است.

به گزارش ورزش ۳،‌ جعفر عسگری، رییس انجمن فوتبال قطع عضو ایران گفت که با انجام عملیات آواربرداری هتل فروریخته در ترکیه، پیکر مهدی سعیداوی، محمدرضا میراحمدی و حامد مطرودی بی جان از زیر آوار بیرون آمده است.

پیشتر آقای عسگری گفته بود «هتل محل اقامت این ورزشکاران که سایر اعضا و همچنین ورزشکاران دیگری نیز در آنجا حضور داشتند، در زلزله اول فرو ریخته است. در شرایطی که مسئولان محلی در حال آواربرداری هتل بودند، ساختمان کناری هم به ‌روی آوار هتل فرو ریخته است، همین مسئله کار امداد رسانی را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.» صبح امروز فیلمی از ریزش هتل کرچوال در فضای مجازی منتشر شد که زلزله آن را به تلی از خاک تبدیل کرده بود.

مدیر بازاریابی هتل کرچوال در گفت وگو با ایرنا گفته بود «حجم تخریب هتل به گونه‌ای بود که امکان دسترسی به گرفتارشدگان در آوار را سخت کرد و این موجب شد تا آواربرداری در حدود ۷۲ ساعت طول بکشد».

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 − سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!