زنی با مرسدس کلاس A به دلیل اجتناب از پرداخت عوارض دستگیر شد

توریست مالزی – آیا راز توانایی خرید یک وسیله نقلیه لوکس توانایی اجتناب از پرداخت عوارض است؟ به گزارش نیواستریت تایمز، اجتناب از جاده‌های دارای عوارض، شاید یک راه...
توریست مالزی – آیا راز توانایی خرید یک وسیله نقلیه لوکس توانایی اجتناب از پرداخت عوارض است؟

به گزارش نیواستریت تایمز، اجتناب از جاده‌های دارای عوارض، شاید یک راه باشد، اما زنی که یک مرسدس بنز کلاس A را رانندگی می‌کند، مسیر دیگری را طی کرد و به نوعی توانست از پرداخت عوارض در بزرگراه Projek Lintasan Kota Holdings Sdn Bhd (پرولینتاس) ۴۵ بار اجتناب کند.

پرولینتاس، در یک پست در شبکه های اجتماعی، گفت که این زن بالاخره در یک عوارضی متوقف شد. در حالی که بیان نشده است که او چگونه توانسته از پرداخت عوارض خودداری کند، اما مشخص است که برخی از افراد می توانند این کار را با نزدیک کردن وسیله نقلیه خود به وسیله نقلیه جلویی در حالی که از مانع دروازه عوارض عبور می کنند، انجام دهند.

در پست توییتری پرولینتاس آمده است که این زن پس از توقف، موافقت کرده است که ۲۷۵.۶۵ رینگت را به عنوان عوارضی که جمع کرده بود، تسویه کند. سپس به او اجازه داده شد به راه خود ادامه دهد. صاحب امتیاز بزرگراه به همه رانندگان توصیه کرد اقدامات این زن را دنبال نکنند زیرا این کار نه تنها غیرقانونی است بلکه سایر رانندگان را نیز در معرض خطر قرار می دهد.

با این حال، کاربران شبکه های اجتماعی گفتند که Prolintas این زن را خیلی راحت رها کرده است و از شرکت خواسته اند که این راننده را مجبور به پرداخت بیشتر کند. کاربر توییتر امیرالحزمی می‌گوید: «باید او را مجبور به پرداخت ۱۰ برابر مبلغ به اضافه یک شب زندان می‌کردید. تنها در این صورت است که او یاد خواهد گرفت.

کاربر دیگری پیشنهاد کرد که این مقدار باید سه برابر شود. و باید شروع به صدور جریمه کرد تا بترسند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!