زوج مالزیایی و فرزندشان در آپارتمانی در لندن مرده پیدا شدند

توریست مالزی – یک زن و شوهر مالزیایی و پسر سه ساله آنها در آپارتمان خود در لندن مرده پیدا شدند. به گزارش استار به نقل از بی بی...
توریست مالزی – یک زن و شوهر مالزیایی و پسر سه ساله آنها در آپارتمان خود در لندن مرده پیدا شدند.

به گزارش استار به نقل از بی بی سی، پورنا (مادر) ۳۶ ساله و پسرش کایلاش در محل کشته شدند، اسکاتلندیارد معتقد است که از مرگ هر دو مدتی گذشته است.

پدر ۴۲ ساله کایلاش، هنگامی که مأموران مجبور به ورود به خانه شدند، خود را به شدت با چاقو مجروح کرد و قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد.

اسکاتلند یارد گفت: در ابتدا روز یکشنبه (۴ اکتبر) از طرف یکی از اعضای خانواده تماس تلفنی داشتند که نگران وضعیت سلامتی پورنا که آخرین بار در ۲۱ سپتامبر با پسرش دیده شده بود. اوایل روز دوشنبه افسران چندین بار به آپارتمان رفتند اما پاسخی دریافت نکردند. افسران پس از صحبت با همسایگان، پس از نیمه شب سه شنبه تصمیم به ورود اجباری گرفتند.

بازرس ارشد، سایمون هاردینگ گفت: این پرونده به عنوان قتل در حال بررسی است. ما می دانیم که خانواده اغلب سگ خود را که از نژاد پودل بود، در منطقه و اطراف آن راه می بردند و من از هر کسی که در ماه گذشته هر زمان آنها را دیده بود، می خواهم با پلیس تماس بگیرد تا بتوانیم تصویر کاملی از زندگی آنها را بسازیم، یکی از همسایه ها گفت که خانواده بسیار صمیمی بودند و او معمولاً می دید که آنها سگشان را برای پیاده روی می برند.

من همیشه آنها را در آسانسور می دیدم. آنها بسیار صمیمی بودند. من همیشه آنها را می دیدم که با هم پیاده روی می کردند. من واقعاً احساس بدی دارم (با شنیدن خبر) زیرا رفتار آنها بسیار دوستانه و خوب بود.

یکی از همسایه ها که هفت سال در این ساختمان زندگی می کند، گفت که چند ماهی است که خانواده را ندیده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده + 14 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!