سازمان InvestPenang خواستار تجدید نظر در ممنوعیت ورود شهروندان کشورهای مختلف شد

توریست مالزی – از دولت فدرال خواسته شده است تا در ممنوعیت ورود برای شهروندان با بیش از ۱۵۰،۰۰۰ پرونده Covid-19 تجدید نظر کند. به گزارش نیو استریت تایمز،...
توریست مالزی – از دولت فدرال خواسته شده است تا در ممنوعیت ورود برای شهروندان با بیش از ۱۵۰،۰۰۰ پرونده Covid-19 تجدید نظر کند.

به گزارش نیو استریت تایمز، مدیر InvestPenang ، (یک نهاد غیرانتفاعی ایالت پنانگ که اطلاعات جامعی در مورد فرصت های سرمایه گذاری پنانگ و … را ارئه می دهد)، داتوک سری لی کاه چون گفت که این اقدام باعث تضعیف اقتصاد محلی و همچنین عدم ایجاد فرصت های شغلی جدید می شود. ‘به عنوان مثال ، ۷۰ درصد ارزش پروژه های سرمایه گذاری خارجی پنانگ در سال ۲۰۱۹ و سه ماهه اول امسال مربوط به شرکت های مستقر در ایالات متحده و انگلستان است که اکنون جزو کشورهای محدود شده هستند. به دلیل محدودیت های سفر برای مدیران شرکت های بزرگ، اجرای پروژه ها به تأخیر می افتد یا در معرض رها شدن قرار دارند. و فرصت های شغلی جدید و مزایای اقتصاد محلی ما را کاهش می دهد.

لی گفت: برای نصب تجهیزات، انتقال دانش فنی و آموزش تیم های محلی به ویژه در صنعت برق و الکترونیک که ۹۳ درصد از مازاد تجارت مالزی و ۳۸ درصد از کل صادرات سال گذشته را تجربه کرده است، تخصص خارجی لازم است. با اعمال ممنوعیت ورود، دانش تولید، تجارت و انتقال محصولات جدید به سایت های مالزی به تعویق می افتد. از آنجا که محدودیت زمانی خاصی برای ممنوعیت ورود وجود ندارد، این امر به تصویر تجارت مالزی در سطح بین المللی آسیب می رساند و ‘این امر منجر به دشواری بیشتری برای رقابت برای FDI در آینده خواهد شد.

وی اظهار داشت: ‘با تغییرات متعدد در سیاست ها، معیارهای نامشخص و فرآیندهای طولانی درخواست، به معنای واقعی کلمه برای سرمایه گذاران، امکان برنامه ریزی کسب و کار غیرممکن شده است. کشور ما توانایی اجرای سیاست های غیر علمی را ندارد که زندگی و اقتصاد را به شدت مختل خواهد کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 + 15 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!