ساکنان عمارت مالایان نگران غذا هستند

توریست مالزی – در یک چشم بر هم زدنی، زندگی ساکنان عمارت ملایان در سلانگور که تحت قرنطینه کامل قرار گرفته عوض شد. به گزارش استار مالزی – کمال...
توریست مالزی – در یک چشم بر هم زدنی، زندگی ساکنان عمارت ملایان در سلانگور که تحت قرنطینه کامل قرار گرفته عوض شد.

به گزارش استار مالزی – کمال (نام واقعی او نیست) گفت در حالی که وی از تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش Covid-19 حمایت می کند، نگران غذا است. ‘ما همچنین می خواهیم ایمن باشیم ، و می فهمیم که (افزایش MCO) برای امنیت ما است، بنابراین می خواهیم از آنچه دولت انجام می دهد پشتیبانی کنیم. ‘تنها مشکل این است که ما مطمئن نیستیم که چگونه غذا تهیه کنیم.’

یک مالزیایی اهل صباح در حالی که قبلاً مقداری نان از هایپرمارکت خریداری کرده بود، گفت باید به خاطر غذا به مهربانی دیگران اعتماد کنیم. یکی از رستوران های کنار خیابان غذا را به آپارتمان های ما فرستاد. صاحب مهربان رستوران گفت که آنها در طول قرنطینه پیشرفته مواد غذایی را برای ما ارسال می کنند.

راننده ۵۰ ساله ای گفت: ‘اگر زمان قرنطینه افزایش یابد، ما فقط باید منتظر دلسوزی دیگران باشیم که به ما غذا اهدا کند.’ قرار گرفتن آپارتمان در قرنطینه کامل، ساکنان را غافلگیر کرده است. روز دوشنبه (۶ آوریل) شب، مقامات آمدند و نام و مشخصات ما را پرسیدند. ‘آنها بررسی کردند که چه تعداد در واحدها زندگی می کنند و از مکانهایی که اخیراً در آنجا بوده ایم سوال کردند. آنها همچنین از ما سؤال کردند که آیا تب یا سایر مشکلات سلامتی مانند دیابت داریم؟’ برخی از ساکنان روز سه شنبه (۷ آوریل) می خواستند به خارج از آپارتمان بروند که به آنها گفته شد که نمی توانند این کار را انجام دهند.

‘ما از این اتفاق شوکه شدیم، حتی نمی دانستم چه کسی به بیماری Covid-19 در آپارتمان مبتلا شده است. ‘وقتی برخی از مردم خواستند بیرون بروند ، آنها دیدند که مقامات موانعی را برپا می کنند. ‘(ساکنان) فهمیدند که این حرکت برای سلامت ما انجام شده است. بسیاری از خارجی ها در اینجا زندگی می کنند، و همه ما از آنچه دولت انجام می دهد پشتیبانی می کنیم. ‘

پس از تشخیص ۱۵ نفر مبتلا به Covid-19، دو آپارتمان در طول Jalan Masjid India جدیدترین مناطقی بودند که تحت قرنطینه کامل قرار گرفتند. این قرنطینه شامل حدود ۶۰۰۰ نفر از ساکنان در ۳۶۵ واحد مسکونی و تجاری در ساختمانها است.

وزیر بهداشت، تان سری آنارو موسا اظهار داشته است که این وزارتخانه با کمسیون های عالی اتباع خارجی همکاری خواهد کرد. وزارت بهداشت امیدوار است ظرف ۱۰ روز غربالگری را برای ساکنان انجام دهد.

قرنطینه پیشرفته همچنین در روستای سونگای لوی در هولو لنگات، منارا سیتی یک در جالان مونشی عبدالله کوالالامپور و همچنین در کامپونگ داتوک ابراهیم مجید و بندر بهارو داتوک ابراهیم مجید در سیمپنگ رنگگام اجرا شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده − 15 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!