سفارت نپال خواستار رسیدگی به ضرب و شتم نگهبان نپالی شد

توریست مالزی – سفارت نپال در مالزی خواستار پیگیری و گزارش پلیس در مورد فیلمی است که در شبکه های اجتماعی پخش شده و در آن نشان می دهد...
توریست مالزی – سفارت نپال در مالزی خواستار پیگیری و گزارش پلیس در مورد فیلمی است که در شبکه های اجتماعی پخش شده و در آن نشان می دهد یک نگهبان نپالی توسط مردی با باتوم مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

به گزارش استار مالزی، سفارت نپال در پستی در صفحه رسمی فیسبوک خود با نگرانی از حمله به یک محافظ امنیتی نپالی در مالزی  آن را مورد انتقاد قرار داد. همچنین از هرکسی که اطلاعاتی در مورد این حادثه دارد خواسته است از طریق آدرس ایمیل [email protected] یا خط تلفن دائم در شماره ۰۱۶-۲۴۷ ۲۷۷۷  آن را ارائه دهد. تخقیقات پلیس نیز آغاز شده است.

یک ویدئو  یک دقیقه ای در رسانه های اجتماعی نشان می دهد مردی که مرتباً به یک محافظ امنیتی نپالی حمله می کند. مردی که به زبان  Bahasa Malaysia با نگهبان صحبت می کند و به طور مداوم او را با یک باتوم کتک می زند. صدای دیگری که شبیه زبان هندی هست نیز در فیلم شنیده می شود احتمالاً شخصی که این فیلم را گرفته است.

مهاجم همچنین در حال ضرب و شتم نگهبان است. از نگهبان می پرسد که آیا برای یافتن کار به مالزی آمده یا به دنبال مشکل است. این مرد همچنین در این فیلم  می پرسد تو الان خوشحال هستی ولی در عوض چه می کنی.

این فیلم دارای یک نشانگر زمانی است که نشان می دهد در ۷ ژوئن ضبط شده  و روز پنجشنبه (۳۰ ژوئن) به صفحه فیس بوک ارسال شد. فیلم را می توانید در لینک زیر ببینید.

https://www.thestar.com.my/news/nation/2020/08/01/nepal-embassy-lodges-report-over-viral-video-of-assault

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

ده + سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!