سفر بین ایالتی از روز دوشنبه (۱۱ اکتبر) مجاز است

توریست مالزی – نخست وزیر گفت: با دستیابی به ۹۰ از مردم که کاملاً واکسینه شده اند، می خواهم اعلام کنم که سفر بین ایالتی از دوشنبه (۱۱ اکتبر)...
توریست مالزی – نخست وزیر گفت: با دستیابی به ۹۰ از مردم که کاملاً واکسینه شده اند، می خواهم اعلام کنم که سفر بین ایالتی از دوشنبه (۱۱ اکتبر) مجاز است.

به گزارش استار، اسماعیل صبری یاکوب گفت: سفر بین ایالتی فقط برای کسانی مجاز است که کاملاً واکسینه شده باشند. لغو ممنوعیت سفر بین ایالتی در مورد بازدید از مناطق تحت مقررات منع آمد و شد پیشرفته اعمال نمی شود.

اسماعیل صبری همچنین گفت: مالزیایی هایی که کاملاً واکسینه شده اند می توانند بدون MyTravelPass از روز دوشنبه (۱۱ اکتبر) به خارج از کشور سفر کنند. مسافران هنگام بازگشت به مالزی نیز باید قرنطینه اجباری شوند. همچنین باید سه روز قبل از بازگشت به مالزی تست کووید انجام دهند و هنگام ورود به مالزی تست دیگری انجام دهند. برای مالزیایی ها، قرنطینه در خانه مجاز است.

ممنوعیت سفرهای بین ایالتی سال گذشته به طور کوتاه لغو شد، اما در ژانویه امسال به دنبال افزایش موارد کووید -۱۹ مجدداً اعمال شد. بر اساس داده های وزارت بهداشت در پورتال CovidNow صبح یکشنبه، در مجموع ۲۱۰۰۳،۰۷۴ نفر یا ۸۹.۷ درصد از جمعیت بزرگسال در کشور واکسیناسیون خود را در برابر کووید -۱۹ انجام داده اند که تنها ۰.۳ درصد از ۹۰ درصد مورد نظر باقی مانده است.

نخست وزیر پیشتر اعلام کرده بود که زمانی که میزان واکسیناسیون جمعیت بزرگسال به ۹۰ درصد برسد، مرزهای ایالت بازگشایی می شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!