سفر بین منطقه ای برای کسانی که در سلانگور قصد واکسیناسیون دارند مجاز است

توریست مالزی – کسانی که در مناطق تحت مقررات منع آمد و شد (MCO) در سلانگور زندگی می کنند برای انجام واکسیناسیون کووید – ۱۹، اجازه سفر بین منطقه...
توریست مالزی – کسانی که در مناطق تحت مقررات منع آمد و شد (MCO) در سلانگور زندگی می کنند برای انجام واکسیناسیون کووید – ۱۹، اجازه سفر بین منطقه را دارند.

به گزارش استار، خیری جمال الدین گفت: برای مناطق MCO، شما می توانید برای قرار واکسیناسیون خود از خطوط منطقه عبور کنید. فقط اثبات قرار ملاقات خود را در MySejahtera ، وب سایت یا پیام کوتاه در مرزهای منطقه نشان دهید. شما به نامه پلیس نیازی نخواهید داشت.

وی گفت: واجدین شرایط واکسن باید ۵ تا ۶ ژوئن مکان های واکسیناسیون را در مراکز واکسیناسیون واقع در World Trade Centre Kuala Lumpur, Ideal Convention Centre Shah Alam, the Universiti Malaya Examination Hall and Dewan Gemilang at Universiti Kebangsaan Malaysia. رزرو کنند.

شش منطقه در سلانگور از ۶ تا ۱۷ مه تحت MCO قرار می گیرند که به طور کلی سفر بین منطقه ای در آن ممنوع است. شورای امنیت ملی (NSC) موافقت کرد که محدودیت سفر را برای کسانی که باید اعضای خانواده یا افراد وابسته خود را برای قرارهای واکسیناسیون همراهی کنند، کاهش دهد.

کسانی که باید سفر بین ایالتی برای واکسیناسیون انجام دهند، نامه واکسیناسیون خود را به مقامات در مرزهای ایالت باید نشان دهند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 − سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!