شرایط تنها ۰.۱٪ از مبتلایان جدید بحرانی است

توریست مالزی – فقط ۰.۱٪ یا ۱۳ مورد از ۱۳،۰۳۴ مورد جدید کووید – ۱۹ گزارش شده در روز پنجشنبه (۲۲ جولای) از بیماران گروه ۵ هستند که به...
توریست مالزی – فقط ۰.۱٪ یا ۱۳ مورد از ۱۳،۰۳۴ مورد جدید کووید – ۱۹ گزارش شده در روز پنجشنبه (۲۲ جولای) از بیماران گروه ۵ هستند که به مدت ۲۱ روز در بخش مراقبت های ویژه (ICU) به کمک تنفسی نیاز داشند.

به گزارش استار، دکتر نورهشام گفت: ۷۲ مورد دیگر یا ۰.۵٪ در گروه چهار بودند که علایمی مانند تنگی نفس نشان دادند که به مدت ۱۴ روز به مکمل اکسیژن و مراقبت ICU نیاز دارند. یک درصد یا ۱۲۴ مورد گزارش شده روز جمعه در گروه سه بودند که مربوط به بیمارانی است که تنگی نفس دارند و نیاز به درمان و بستری شدن در بیمارستان دارند. ۱۲۸۲۵ مورد یا ۹۸.۴٪ موارد جدید در گروه های دو و یک بوده است. گروه دو با علائم خفیف در مجموع ۵،۶۴۶ یا ۴۳،۳٪ است در حالی که موارد گروه ۱ یا بدون علامت ۵۵.۱٪ یا ۷،۱۷۹ مورد را شامل می شود.

وی گفت: در حال حاضر موارد فعال در کشور بالغ بر ۱۴۲،۰۵۱ مورد است که ۹۳۸ مورد نیاز به درمان در ICU دارد از جمله ۴۵۹ مورد در دستگاه های تنفسی. در مجموع ۱۳۴ مورد مرگ در روز پنجشنبه گزارش شده است که ۳۹ مورد در سلانگور ، قلمرو فدرال (۳۲)، نگری سمبیلان (۱۸)، جوهور (۱۵)، پراک و ملاکا (هر کدام هفت)، پاهانگ (پنج)، کداح (چهار)، پنانگ، ترنگانو و لابوان (هر کدام دو نفر) و صباح (یک نفر).

دکتر نور هشام گفت که ۳۲ خوشه جدید کشف شده که ۲۱ مورد در محل کار، ۷ مورد در جامعه وجود داشت، دو مورد شامل موسسات آموزشی و دو مورد مربوط به گروه های پر خطر است. میزان آلودگی یا R0 / RT برای مالزی ۱.۰۹ است که ترنگانو با ۱.۳۱ بالاترین میزان را در میان ایالت ها به ثبت رسانده است.

ایالات دیگر با RT بیش از ۱.۰ Kedah (1.25) ،Sabah (1.21) ،Penang (1.21) ،Johor (1.20) ،Pahang (1.19) ،Putrajaya (1.18) ،Kelantan (1.18) ،Selangor (1.15) ،Perak (1.12)، نگری سمبیلان (۱.۱۰)، ملاکا (۱.۱۰) و کوالالامپور (۱.۰۷) هستند. – برناما

پاسخی ارسال کنید

*

*

19 − نه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!