شرایط و مدارک لازم برای واکسیناسیون بدون نوبت برای خارجی ها

توریست مالزی – واکسیناسیون بدون نوبت، به ظرفیت مراکز واکسیناسیون (PPV) بستگی دارد. در مورد ظرفیت PPV در هر روز به مردم اطلاع داده خواهد شد. کسانی که در...
توریست مالزی – واکسیناسیون بدون نوبت، به ظرفیت مراکز واکسیناسیون (PPV) بستگی دارد. در مورد ظرفیت PPV در هر روز به مردم اطلاع داده خواهد شد. کسانی که در آن روز نتوانستند واکسن دریافت کنند، روز بعد در اولویت قرار می گیرند.

به گزارش استار، خیری گفت: واکسیناسیون بدون نوبت ​​شامل کسانی می شود که هنوز قرار واکسیناسیون دریافت نکرده اند، قرار قبلی خود را لغو کرده اند، ثبت نام نکرده اند و موارد دیگر. واکسیناسیون هر روز از ساعت ۲ بعد از ظهر و با توجه به عملکرد هر PPV آغاز می شود.

افراد با مدارک شناسایی معتبر ابتدا در سیستم ثبت نام MySejahtera در پیشخوان PPV ثبت نام می شوند.

زنان باردار نیازی به مراجعه به این مراکز ندارند زیرا قرارهای آنها از طریق MySejahtera تعیین می شود.

واکسیناسیون بدون نوبت، فقط برای ساکنان دره کلانگ است. افرادی که قبلاً قرار واکسیناسیون خود را دریافت کرده اند اجازه ورود ندارند. آنها همچنین مجاز به لغو قرارهای خود در صورت تعیین وقت نیستند.

کسانی که برای واکسیناسیون بدون نوبت مراجعه می کنند، باید مدرکی را نشان دهند که در دره کلانگ زندگی می کنند. اسنادی مانند کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، قبض خدمات (برق و…)، کارت اعتباری، کارت کارمندی، کارت دانشجویی یا اجاره نامه خانه ارائه کرد.

کسانی که بیمار هستند باید مدارکی همراه داشته باشند، مانند کارتهای درمان یا کارت های قرار ملاقات.

برای خارجی ها، واکسیناسیون بدون نوبت از ۹ تا ۱۱ آگوست برای افراد ۴۰ ساله و بالاتر و کسانی که دارای بیماریهای همزمان هستند، انجام می شود، و برای خارجیان ۱۸ ساله و بالاتر از ۱۲ تا ۲۲ آگوست خواهد بود.

مکان واکسیناسیون برای خارجی ها در ورزشگاه ملی بوکیت جلیل خواهد بود و زمان آن هر روز با توجه به ساعت کار PPV از ساعت ۲ بعد از ظهر آغاز می شود.

برای خارجی ها، مدارک مورد نیاز برای واکسیناسیون و بیماری ها، مشابه مالزیایی ها است.

اما برای خارجیانی که فاقد مدارک هویتی یا مسافرتی معتبر هستند، CITF گفت که آنها فرایندی را طی خواهند کرد که تحت دستورالعمل های مدیریت واکسیناسیون افراد غیر شهروندی تعیین شده است.

مدیر کل مهاجرت اطمینان داد، افسران اداره مهاجرت در نزدیکی ایستگاه های واکسیناسیون افراد خارجی فعال نخواهند بود.

لازم به یادآوری است که این مدارک و شرایط فقط برای واکسیناسیون بدون نوبت است و مربوط به افرادی که از طریق برنامه MySejahtera قبلا ثبت نام کره اند نیست. افرادی که قبلا از طریق برنامه MySejahtera ثبت نام کرده اند باید منتظر بمانند تا قرار واکسیناسیون خود را از طریق این برنامه دریافت نمایند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!