شرکت ایران در جشنواره دانشجویان بین‌الملل دانشگاه اسلامی مالزی

توریست مالزی – گروهی از دانشجویان ایرانی در جشنواره فرهنگی دانشجویان بین‌الملل دانشگاه اسلامی مالزی به معرفی فرهنگ و هنر ایران پرداختند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و...
توریست مالزی – گروهی از دانشجویان ایرانی در جشنواره فرهنگی دانشجویان بین‌الملل دانشگاه اسلامی مالزی به معرفی فرهنگ و هنر ایران پرداختند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در آیین گشایش این جشنواره که دانشجویان کشورهای مختلف به معرفی آداب و رسوم کشورهای خود پرداختند، علی‌محمد سابقی، رایزن فرهنگی کشورمان در کوالالامپور نیز حضور داشت.
دانشجویان ایرانی در غرفه رایزنی فرهنگی کشورمان تلاش کردند بخشی از فرهنگ ایرانی را با نمایش تصاویری از اقصی نقاط ایران‌زمین در این دانشگاه در معرض دید علاقمندان قرار دهند. همچنین، به همت دانشجویان ایرانی مقاله‌ای در ارتباط با مفهوم موسیقی سنتی و رقص در عرفان اسلامی و مثنوی مولانا نوشته ذکرگو بین میهمانان توزیع شد.
مالزی، پاکستان، برونئی، اندونزی، نیجریه، ترکیه، سودان، سومالی، فلسطین، یمن، عربستان سعودی و … از جمله کشورهایی بودند که در غرفه‌هایی ضمن معرفی بخش‌هایی از آثار فرهنگی خود، در بخشی دیگری از این برنامه به اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری کشور خود پرداختند.
بنابر اعلام این خبر، این برنامه توسط مرکز بین‌الملل دانشجویان این دانشگاه و با همکاری انجمن دانشجویان بین‌المللی دانشگاه اسلامی مالزی در محل سالن نمایشگاهی دانشگاه برگزار شد. برگزاری جشنواره غذا، نمایش فرهنگ و هنر کشورهای مختلف، طراحی لباس‌های سنتی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری از جمله اصلی‌ترین بخش‌های این جشنواره بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

17 + 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!