شمارش معکوسPinkfish، بهترین شب سال نو در Sunway Lagoon Surf Beach

توریست مالزی – دوستداران موسیقی، خود را برای یک تجربه موسیقی در شب سال نو آماده می کنند. شمارش معکوس Pinkfish در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ در Sunway Lagoon Surf...
توریست مالزی – دوستداران موسیقی، خود را برای یک تجربه موسیقی در شب سال نو آماده می کنند. شمارش معکوس Pinkfish در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ در Sunway Lagoon Surf Beach آعاز شده است.

به گزارش کی ال فودی، Pinkfish Countdown قرار است بهترین های EDM، Trance و Hardstyle را از طریق اجراهای فراموش نشدنی به یادگار بگذارد.

موسیقی‌دان، ترانه‌سرا، دی‌جی، تهیه‌کننده و خواننده مشهور آمریکایی، KSHMR، که به‌خاطر آهنگ‌های پرطرفدار خود مانند «Secrets» و «Power» شناخته می‌شود، سرفصل این سونیک فوق‌العاده است. با الهام گرفتن از میراث هندی‌ و تأثیراتی که از آسیای جنوب شرقی غنی شده است.

در مراسم سال نو، international EDM heavyweights such as Coone, Jeffrey Sutorious, and Andrew Rayel نیز حضور خواهند داشت، که با غروب خورشید، اجرای منحصر به فردی را ارائه می‌دهند.

Pinkfish جشن گرفتن با ترکیبی از رقص، پاپ شهری، موسیقی زنده، با گرد هم آوردن هنرمندان درجه یک از سراسر جهان و هنرمندان محلی در یک صحنه تماشایی است. سال را با هیجان شروع کنید و بلیط های خود را هم اکنون در وب سایت رسمی https://pinkfishfestival.com/countdown با قیمت های زیر تهیه کنید:

General Admission: From RM148.00 onwards
VIP Premium Admission: From RM298.00 onwards


*ticket price excludes processing fee & ticket charge.


For the ultimate VVIP experience, spend New Year’s Eve with your squad at the Lava Lounge with the most incredible views by contacting [email protected] or 012-2655783.


پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!