شهرت دلربایی میهماندار ایراشیا از مرزهای مالزی فراتر رفت

توریست مالزی – زیبایی یکی از مهمانداران پرواز ایراشیا توجه مسافران این هواپیمایی را به خود جلب کرده است. به گزارش استار، میبل گو، ۲۴ ساله که در پرواز...
توریست مالزی – زیبایی یکی از مهمانداران پرواز ایراشیا توجه مسافران این هواپیمایی را به خود جلب کرده است.
به گزارش استار، میبل گو، ۲۴ ساله که در پرواز کوالالامپور به هنگ کنگ از مسافران پذیرایی می‌کند، پس از آن که یکی از مسافران از او عکس گرفت و در فیسبوک خود منتشر کرد، به شهرت رسید.
این مسافر که جرج ونگ نام دارد، در پستی که عکس این مهماندار را در خود داشت، نوشت: نرخ بلیت مناسب و دیدن چهره‌های زیبا در ایراشیا جای هیچ گله ای را باقی نمی گذارد.
میبل گو پس از انتشار این پست که در چین و انگلستان بازتاب گسترده‌ای داشت، گفت: شنیده‌ام که عکس این مسافرو پستش مورد توجه خیلی ها قرار گرفته است، اما من بیشتر روی کارم در ایراشیا تمرکز دارم. مهماندار ایراشیا بودن از دوران نوجوانی آرزوی من بوده است.
میبل گو به مدت یک سال و نیم است که در “تیم سرگرمی” ایراشیا کار می کند. این تیم در برخی پروازها آواز می‌خوانند و از مسافران نیز دعوت می کنند تا با آنها بازی کنند.
گفتنی است که پست فیسبوک مربوط به میبل گو، ۴۰۰۸ بار توسط سایر کاربران بازنشر شد، ۲۲۰۰ لایک کسب کرد و ۶۰۴ نفر در زیر آن کامنت گذاشتند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!