عدم صلاحیت مدیریت مجتمع های مسکونی در اعمال جریمه SOP

توریست مالزی – مدیریت آپارتمان های مسکونی صلاحیت اعمال جریمه، برای ساکنینی که روش های عملیاتی استاندارد (SOP) را نقض می کنند ندارند. به گزارش برناما، اسماعیل صبری این...
توریست مالزی – مدیریت آپارتمان های مسکونی صلاحیت اعمال جریمه، برای ساکنینی که روش های عملیاتی استاندارد (SOP) را نقض می کنند ندارند.

به گزارش برناما، اسماعیل صبری این اظهارات را به دنبال ارسال پستی در شبکه های اجتماعی، در مورد یک کودک یک ساله که به دلیل عدم استفاده از ماسک صورت در حالی که در آسانسور بود و توسط مدیریت یک مجتمع مسکونی در امپنگ جریمه ۱۰۰ رینگتی شد اعلام داشت.

وزیر دفاع داتوک سری اسماعیل صبری گفت: فقط وزارت بهداشت از طریق پلیس و تحت قانون پیشگیری و کنترل بیماری های عفونی این حق را دارد. تاکنون ما اختیاری به مدیریت مجتمع های مسکونی یا هر اداره دیگری نداده ایم تا اقدامی انجام دهد. اختیارات مدیریت فقط به نگهداری و مدیریت املاک محدود می شود. بنابراین آنچه که مدیریت مجتمع مسکونی در امپنگ انجام داد اشتباه است. و آنها باید جریمه ۱۰۰ رینگتی را به صاحب آن برگردانند.

وی همچنین گفت که دولت هنوز هیچ قانونی در مورد صدور گذرنامه واکسن یا باز شدن مرزهای کشور که به مردم امکان سفر مجدد به خارج از کشور را بدهد، وضع نکرده و هنوز هیچ تاریخی برای آن تعیین نشده است، دولت هنوز به دنبال بازخورد از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مورد گذرنامه واکسن است.

این بدان دلیل است که دولت نمی داند چه واکسنی در کشورهای خارجی قابل قبول است تا اجازه ورود افراد به کشورشان را بدهد. بنابراین هنوز خیلی زود است که بتوان درباره آن صحبت کرد. این موضوع بعداً توسط وزارت علوم، فناوری و نوآوری و وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده − سیزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!