علایم شدید در بین واکسینه شده ها، تاکید بر ضرورت واکسن بوستر

توریست مالزی – با افزایش تعداد موارد شدید کووید-۱۹ در میان افراد واکسینه شده، وزیر بهداشت، از همه خواست تا در صورت امکان واکسن های تقویت کننده تزریق کنند....
توریست مالزی – با افزایش تعداد موارد شدید کووید-۱۹ در میان افراد واکسینه شده، وزیر بهداشت، از همه خواست تا در صورت امکان واکسن های تقویت کننده تزریق کنند.

به گزارش استار، خیری جمال الدین، گفت: اثربخشی واکسن‌ها پس از چند ماه شروع به کاهش می‌کند و واکسن سینواک سریع‌تر از همه کارایی خود را از دست می‌دهد. به همین دلیل است که ما از شما می‌خواهیم بوستر پیشنهادی را تزریق کنید. او توضیح داد که فاصله تزریق‌های تقویت‌کننده Sinovac سه ماه در مقایسه با شش ماه برای Pfizer و AstraZeneca است.

خیری در توییت خود نموداری را به اشتراک گذاشت که داده‌های مربوط به پذیرش کووید-۱۹ در بیمارستان سونگای بولو را نشان می‌دهد. این نمودار نشان داد که اکثر بیماران رده ۴ و ۵ دریافت کننده سینواک هستند. در آخرین هفته اپیدمیولوژی (هفته ۴۵ اپیدمیولوژی) ۱۶۵ گیرنده سینواک به عنوان بیماران رده ۴ و ۵ در بیمارستان سونگای بولو بستری شدند. در مقایسه، ۲۴ نفر دریافت کننده فایزر بودند در حالی که هفت نفر واکسن AstraZeneca را تزریق کرده بودند.

مالزی در ماه اکتبر شروع به تزریق واکسن های تقویت کننده با اولویت برای سالمندان، افراد دارای نقص ایمنی و همچنین خط مقدم سلامت و امنیت کرد. تا به امروز، بیش از یک میلیون واکسن تقویت کننده در سراسر کشور تزریق شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده − 15 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!