غول فروشگاه های تایلند در پاویلیون بوکیت جلیل

توریست مالزی – Siam Piwat شامل گروهی از برندهای مشهور مانند Siam Center ،Siam Discovery ،iam Paragon و ICONSIAM است! به گزارش کی ال فودی، Pavilion Bukit Jalil قرار...
توریست مالزی – Siam Piwat شامل گروهی از برندهای مشهور مانند Siam Center ،Siam Discovery ،iam Paragon و ICONSIAM است!

به گزارش کی ال فودی، Pavilion Bukit Jalil قرار است از ۳ دسامبر ۲۰۲۱ در پنج طبقه با مجموع ۱.۸ میلیون فوت مربع فضای خرده فروشی بازگشایی شود. این مرکز بزرگترین مرکز تجاری منطقه ای کاملاً یکپارچه در راهرو جنوبی کوالالامپور خواهد بود.

سیام پیوات برنده جایزه غول خرده فروشی تایلند است که توسط بسیاری از انجمن های معتبر جهانی شناخته شده است. این گروه با تجربه های فوق العاده ای که صنعت خرده فروشی در تایلند را متحول کرده، با مراکز معروف مانند Siam Center ،Siam Discovery ،iam Paragon و ICONSIAM محصولات خود را ارائه می دهند.

سیام پیوات اولین فروشگاه خود را در خارج از تایلند در پاویلیون بوکیت جلیل راه اندازی می کند. تایلند بخاطر مراکز خرید درجه یک شهرت زیادی دارد و در سال ۲۰۱۹ با بیش از سه میلیون مالزیایی که از این کشور دیدن کردند، یکی از محبوب ترین مقاصد مسافرتی مالزی نام گرفت. خریداران قادر خواهند بود این مارک های منحصر به فرد را در مالزی خریداری کنند و مهمتر از همه، از تجربه بین فرهنگی این دو غول خرده فروشی لذت ببرند.

یکی از اهداف سیام پیوات این است که با تقویت شهرت برندها و محصولات تایلندی نزد مصرف کنندگان، تایلند را به صحنه جهانی برساند. این یک شروع است، با اولین فعالیت فیزیکی در خارج از تایلند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!