فروش سالانه کتاب (Big Bad Wolf) امسال دیجیتالی شد

توریست مالزی – فروش کتاب Big Bad Wolf با فهرست گسترده بیش از ۴۰،۰۰۰ عنوان کتاب، پلتفرم تجارت الکترونیکی خود را در مالزی برای خوانندگان ارائه می دهد. به...
توریست مالزی – فروش کتاب Big Bad Wolf با فهرست گسترده بیش از ۴۰،۰۰۰ عنوان کتاب، پلتفرم تجارت الکترونیکی خود را در مالزی برای خوانندگان ارائه می دهد.

به گزارش استار، در این مجموعه که در ۳۴ شهر و ۱۲ کشور جهان برگزار شده، بیش از ۲۰ میلیون کتاب با تخفیف تا ۹۰ درصد در قیمت خرده فروشی عرضه شده است.

فروش امسال که از طریق bigbadwolfbooks.com/my قابل دسترسی است، نیمه شب ۴ نوامبر آغاز شده و در ۱۱ نوامبر به پایان می رسد.

گرچه تجربه حسی حضور در “بزرگترین فروش کتاب جهان” را که بازدیدکنندگان می توانند کتاب ها را ببینند و احساس کنند، امسال وجود ندارد، اما فروش آنلاین هنوز انتخاب گسترده ای را به دوستداران کتاب ارائه می دهد.

ژاکلین نگ بنیانگذار BBWBS گفت: متأسفانه، ما به دلیل همه گیری نمی توانیم فروش فیزیکی داشته باشیم، بنابراین به جای فروش منطقه ای که معمولاً داریم، از این فرصت به عنوان فرصتی برای ارتباط بیشتر مالزیایی ها استفاده می کنیم.

وی افزود: “با پلت فرم تجارت الکترونیکی جدید، همه در مالزی می توانند با خیال راحت کتاب های BBWBS امسال را خریداری کنند ، مهم نیست که کجا باشند.”


پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!