فروش فوق العاده ۹.۹ لازادا با ارسال رایگان

توریست مالزی – LAZADA مالزی مجموعه ای از معاملات هیجان انگیز را برای خریداران تدارک دیده است. به گزارش استار، فروش سالانه ۹.۹ Brands & Beyond (9 تا ۱۱...
توریست مالزی – LAZADA مالزی مجموعه ای از معاملات هیجان انگیز را برای خریداران تدارک دیده است.

به گزارش استار، فروش سالانه ۹.۹ Brands & Beyond (9 تا ۱۱ سپتامبر) است، که به موجب آن خریداران می توانند از هزاران برند و فروشنده خرید کنند. همچنین با عضویت در فروشگاه LazMall درآمد بیشتری کسب کنند. با عضویت در فروشگاه LazMall، خریداران می توانند پس از ثبت نام امتیازات جذابی کسب کنند و برای صرفه جویی بیشتر با برندهای شرکت کننده، به کوپن های انحصاری عضو دسترسی پیدا کنند.

برای کسانی که می‌خواهند قبل از خرید، محصولات را آزمایش کنند، به ویژگی try and buy بروید تا محصولات آزمایشی را از ۳۰ سنت دریافت کنید. به محض اینکه خریداران تصمیم گرفتند کالای سایز کامل را پس از امتحان کردن، خریداری کنند، تخفیف‌های بیشتری از برندها در نظر گرفته می‌شود. در طول فروش ۹.۹. هر مشتری می تواند تا ۱۰ کوپن حمل و نقل رایگان را جمع آوری کند که روزانه منتشر می شود.

هرچه بیشتر خرید کنید، بیشتر می‌توانید پاداش‌های بازگشت نقدی LazCoins را کسب کنید. در طول فروش ۹.۹ خریداران وفادار Lazada می‌توانند تا ۸۰% پاداش بازگشت نقدی LazCoins دریافت کنند.

علاوه بر این، ۹۹ پرداخت موفق اول از نیمه شب تا ساعت ۲ صبح بین روزهای ۹ و ۱۱ سپتامبر، مستحق دریافت ۹۹۹ پاداش نقدی LazCoins با حداقل هزینه ۹۹ رینگیت خواهند بود.پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!