فعالیت های ورزشی و تفریحی و بعضی از مشاغل از روز جمعه مجاز خواهد بود

توریست مالزی – کمیته ویژه مدیریت همه گیری کووید -۱۹، موافقت کرد افرادی که در ایالات مرحله اول برنامه ملی بازیابی ملی (NRP) قرار دارند، روش های استاندارد عملیاتی...
توریست مالزی – کمیته ویژه مدیریت همه گیری کووید -۱۹، موافقت کرد افرادی که در ایالات مرحله اول برنامه ملی بازیابی ملی (NRP) قرار دارند، روش های استاندارد عملیاتی (SOP) تسهیلات بیشتری را ایجاد کنند.

به گزارش نیواستریت تایمز، نخست وزیر داتوک سری اسماعیل صبری یاکوب گفت: از جمله تسهیلات SOP ، که از روز جمعه به اجرا گذاشته می شود، شامل ورزش ها و فعالیت های تفریحی است. در این جلسه تصمیم گرفته شد که فعالیت های ورزشی داخل سالن، به استثنای باشگاه های بدنسازی، برای افرادی که کاملاً واکسینه شده اند (ساکن در ایالت هایی که هنوز تحت فاز اول NRP هستند) مجاز باشد.

سالن های ورزشی و تفریحی فقط برای مشتریانی که کاملاً تلقیح شده اند مجاز است. استفاده از این امکانات باید براساس وقت قبلی انجام شود و باید به SOP پایبند باشد. وزارت ورزش و جوانان اطلاعات بیشتری در مورد تسهلات SOP برای فعالیت های ورزشی و تفریحی برای ایالت هایی که هنوز در فاز اول NRP هستند، ارائه خواهد داد.

اسماعیل صبری همچنین اعلام کرد که مغازه های گل فروشی و مشاغل مهد کودک، فروشگاه تجهیزات پیک نیک و گالری های مسکن در ایالت هایی که هنوز در فاز یک NRP هستند، مجاز به فعالیت از ۱۰ سپتامبر خواهند بود. همچنین فعالیت های بیشتری برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی که در ایالت های تحت فاز دوم و سوم NRP فعالیت می کنند، مجاز خواهد شد. SOP در مورد این فعالیت ها توسط شورای امنیت ملی و وزارتخانه های مربوطه به روز می شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده − 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!