فوت پدر سرمربی مالزی؛ پیش از دیدار بزرگ

توریست مالزی – پیش از دیدار مقابل ویتنام بود که خبر فوت پدر تان چنگ هوئه، سرمربی تیم ملی مالزی به او رسید. به گزارش “ورزش سه”، در مرحله...
توریست مالزی – پیش از دیدار مقابل ویتنام بود که خبر فوت پدر تان چنگ هوئه، سرمربی تیم ملی مالزی به او رسید.

به گزارش “ورزش سه”، در مرحله دوم گروه هفتم جام جهانی و جام ملت های آسیا، تیم ملی مالزی به مصاف ویتنام رفته و با قبول شکست برابر این تیم، امیدهای خود برای صعود به دور بعدی را از دست داد. اما حوالی ساعت ۱۲ ظهر بود که تان چنگ هوئه از طریق پیام واتس اپ برادرش، خبر فوت پدر خود در سن ۹۵ سالگی در اثر کهولت سن را دریافت کرد.

چنگ هوئه ۵۳ ساله که به همراه تیم مالزی برای انجام سه مسابقه مقدماتی در امارات متحده عربی به سر می برد، رختکن تیم را ترک نکرده و علیرغم دریافت این خبر ناگوار، شاگردانش را در دیدار مقابل ویتنام هدایت کرد. خواهر همسر چنگ هوئه در این رابطه گفت: “چنگ هوئه نمی توانست به موقع به مراسم برسد، بنابراین از خواهر و برادرش خواست تا مراسم خاکسپاری پدرشان را انجام دهند.

تان یی کی، پسر چنگ هو نیز اعلام کرد با پدرش تماس گرفت و او خواسته باید روی بازی مقابل ویتنام تمرکز کند و از این خبر به مثابه انگیزه ای برای تلاش در مسیر کسب پیروزی در این مسابقه استفاده کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نه − 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!